2016 Ev Yemekleri Yaparak Para Kazanmak.

1

Artık özelikle son yıllarda bir hayli artan evden çalışarak para kazanmak bir çok kadına bir iş imkanı sağlamakta ve kendi parasını kendisi kazanmakta.

Lezzetli yemekler yaptığınızı biliyorsanız sizde ev yemekleri yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki küçük iş yerleri ve restoranlarla  ile irtibata geçerek çalışan sayısına göre yemek çıkartarak para kazanabilirsiniz.

Aslında EVDE YEMEK yemek yapmayı seven bir çok kadın için oldukça zevkli olacak ve günün belirli bir kaç saatini harcayarak para kazanacak.

Sadece küçük iş yeri işletmelerine öğle yemeği çıkartmakla kalmayabilir, aynı zamanda mantı yaparak, börek yaparak, gözleme , yaprak sarması gibi özelikle çok aranan yemekleri iş yerleri yakınlarında bulunan dükkanlarla anlaşarak satabilir, siparişler alabilirsiniz. Zira bir çok ev hanımı evde yapılan özelikle mantı ve sarma gibi yemekleri sipariş vermekte.

Bunun yanında oldukça çok talep gören evde yapılan organik reçel çeşitleri ve turşular bir çok kişi ve küçük lokanta ve restoranlarla  gireceğiniz irtibat sonrası sipariş edilecektir.

Böylece hem EVDE YEMEK YAPARAK PARA KAZANACAK HEMDE bir iş edinmiş kendi işinizin patronu olacaksınız

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Bırak