2016 Evde Boncuk Dizme İşi

24

Herkesin çok kolaylıkla, özel bir yetenek ve beceri istemeyen BONCUK DİZME İŞİ evde yapılan işlerin belkide en kolay olanlarından birisi. Aslında evde yapılan bir çok iş olup, hemen hemen hepside yapılması kolay, ayağımıza kadar gelen, başımızda bir amir, müdür olmadan hatta çoğunu komşularımızla oturarak , çayımızı içerek yapacağımız işlerden biri.

Bir çok kişi boş zaman geçirmektense evde oturarak para kazanma yolunu seçip aile bütçesine katkı sağlamak, mutfak masrafını çıkarmak için EVDE BONCUK İŞİNİ çok rahatlıkla yapabilir.

Bir çok firma malzemeleri ev hanımlarına yollayarak ev hanımlarının dizmesini ister ve metre başına ücret öder. Firma boncukların diziminden sonra teslim alır ve isterlerse kapıda isterlerse banka hesabına yapılan işin ücretini öder. Firmalar genelde yapılacak işin zamanında tamamlanmasına önem verir. Böylelikle temiz iş çıkaran kişilerle firma uzun süre çalışır.

EVDE BONCUK İŞİ bende yapmak istiyorum diyorsanız; yada EVDE YAPILAN BİR ÇOK İŞTEN birini yapmak istiyorsanız firmaların size ulaşmasını sağlamanız , yazımızın altında yorum bölümüne işi yapmak istediğinizi belirten notunuzu ve e- posta adresini bırakmanız firmanın size ulaşmasını sağlayacaktır.

Paylaş.

24 yorum

  1. Evde boncuk dizme isi yapmak istiyorum bursa osmangazi emekde oturuyorumm grubuz. Yaptigimiz işlerden biri. Okumlu olumsuz cvp..

  2. El becerisine dayali btn isler gelir elimden buna boncuk dizmede dahil gerekirse uc kisilim bi grubumda var cocugum icin bu ise acil ihtiyacim var eskisehirde oturuyorum ev hanimiyim..

Bir Cevap Bırak