2016 Evde Etiketleme İşi

0

EVDE ETİKETLEME İŞİ evde yapılan en kolay işlerden birisidir. Hemen herkesin evde oturdukları yerde, zamanlarını değerlendirerek ve aynı zamanda para kazanmalarını sağlayan işlerden birisidir.

Tekstil firmasında birçok ürün arkasında beden ve kullanma talimatının olduğu etiketleri bulunmakta ve çoğu firma bunları çok küçük çengelli iğnelerle kıyafetlere tutuşturulur. Ancak oldukça zaman alıcı olduğu için firmalar bu işleri daha hızlı bir şekilde yapılması için topluca verir . Oldukça kolay olan bu işi ev hanımları ve aile bireyleri birlikte yaparak daha çok yaparak daha çok kazanç elde ederler.

Daha önce sadece İstanbul, İzmir gibi illerde yapılmakta olan bu işler artık herkesin yapabileceği bir iş olup, firmalara ulaşarak sizinde yapabileceğiniz bir iş.

Firmalar bu işleri yapmaları için İnternet üzerinden, ilanlardan yapmak isteyenlere ulaşarak bu işi yapmak isteyenlere verirler. Ancak sizlerde bu işi ben yaparım diyorsanız firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yazımızın altında bulunan yorum bölümüne  yazarak yada İŞKUR sitesini ziyaret ederek firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak