2016 Evde Mum İşi

3

EVDE MUM İŞİ yaparak hem zamanınızı değerlendirerek bu işi hobi haline getirebilir, hemde yaptığınız mumlardan para kazanma imkanı bulabilirsiniz. Özelikle ev hanımlarının sanatsal yeteneklerini de kullanarak, ev aksesuarında farklı boyutlarda, renklerde ve kokularda MUM  yaparak keyif verici ve maliyeti oldukça düşük bir iş olup, toptan mum işi veren firmalarla irtibata geçerek  tasarımı firma tarafından verilen mumların malzemeleri de firma tarafından evinize gönderilir.

Ancak yaptığınız mumları dilerseniz kendinizde toptan mum malzemeleri temin ederek farklı objelerde yaptığınız mumları, özel günlerde kurulan stantlarda, pazarlarda yada İnternet sitesinde  online olarak daha geniş kitlelere ulaşarak satarak para kazanabilirsiniz.

Evde poşet katlayarak kazanacağınız ek iş deneyimi ve paranın yanı sıra rahatlığınızda hiç bozulmayacak. Esnek çalışma saatlerinizi kendinizin belirleyeceğiniz özellikteki bu iş imkanı sayesinde kendi başarınızı kazanacaksınız.Ayrıca ek iş ilanları ile Kısa zamanda popüleritesi artmış olan ek iş ilanları işinizi kolaylıkla genç yaşlı kadın erkek evli bekar herkes kolaylıkla yapmaktadır.   EVDE MUM işi ve bunun gibi bir çok iş EVDE YAPILAN İŞ olarak reklam ve ilanlarla  evlere iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Şayet MUM İŞİ ile ilgileniyor ve yapıyorsanız yada yapmak istiyorsanız yazımızın altındaki yorum bölümüne iletişim adresinizi e-posta olarak bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak telefon numaranızı bırakmamanız tavsiye edilir.

Paylaş.

3 yorum

  1. Merhaba evde dekoratif mum ve sabun üretimi yaptığım bir iş ancak bunu toptan ticarete nasıl çevirebilirim firmanız tarafıma dönüş sağlarsa yerel olarak toptan pazarlama konusunda yada firmanızın istediği standart ve şekillerde üretim yapabiliriz.dönüş bekliyorum

Bir Cevap Bırak