2016 Ön Muhasebe Ek İş İlanları

8

İlana geçmeden önce ön muhasebenin ne olduğuna geçelim, ön muhasebe çalışılan şirketin stok giriş ve çıkışlarını, cari işlemlerini, banka ve evraklarını takip eden bir yapıdır. Ön muhasebe de fatura işlemleri, cari takip, stok takibi, kasanın takibi, banka hesap takibi ve bunların raporlanması ayrıca deponun takibi, personellerin takibi, satışların takibi, kur takibi ve sipariş hareketleri işlemleri yapılır.

Ön muhasebede kısacası genel olarak takip işlemleri yapılır Bu takip işlemlerini açacak olursak satıcıdan alınan mallar, satılan mallar, ödemeler, gelir ve giderler şeklinde olmaktadır. Bu takiplere firmalara göre değişerek bazı yazılımlar ile yapılmaktadır. İşe girmek istediğiniz firma sizden bu programları kullanabilmenizi isteyebilir. Anlaşmanıza göre size firma içerisinde belli bir süre eğitim verebilir veya bu programı bilmeniz şartı ile işe alabilir. Bu programlarda yapılan işlemler genel olarak, fatura düzenleme, faturaların tarih kayıtları, stok hareketleri ve kayıtları ve diğer cari işlemleridir.

Kredi Kartı Kara Listesi Bilinmesi Gerekenler

Ön muhasebe elemanları, kamu veya özel sektörlerde çalışabilir tüm muhasebe işlemlerini elektronik alana kaydetme görevinden sorumludur.  Genel olarak üzerine zimmetli olan malzemeler, faturalar, bilgisayar, telefon, fax cihazı ve belirli temel büro malzemeleri dir. İş bulma olanakları çok geniştir, serbest muhasebe bürolarında, işletmelerde, yatırım kurumlarında, kamu veya bankalarda iş bulabilirler. Meslekte ilerleyebilmek için ÖSYM puanı ile alınan okullarda okumaları gereklidir.

Paylaş.

8 yorum

 1. ÇAĞLAR ÇOBAN  

  Merhaba,
  6 Yıldır muhasebe işi yapmaktayım. Eşim ile birlikte evden ön muhasebe , cari takip , banka takip , sgk giriş çıkış ve bildirimi vb. muhasebesel işleri firmalara hizmet olarak vermekteyiz. Sizin ile de çalışmak isterim.
  İletişim: [email protected]

 2. Antalya Konyaaltı / Mali Müşavirim firmalarda yöneticilik yaptım 20 yıllık iş tecrubem var Evde muhasebe işi yapabilir. Yada part time kontrol personel yetiştirme sistem kurma vs… işler yapabilirim.

 3. Kemal zurnacı  

  Yaklasık 10 senedir muhasebe uzmanı olarak çalışmaktayım.İşletme lisans mezunu ve smm stajyeriyim.evden ek olarak muhasebe işi yapmak istiyorum.Cv yada referans verebilirim.İkamet adresim istanbul çekmekö[email protected]

 4. Ebru YALINKILINÇ  

  Merhabalar,
  Ticaret Lisesi Muhasebe çıkışlıyım. Bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum. 3 yılı aşkın muhasebe 4 yılda sigorta tecrübem vardır. Bebeğimden dolayı Güneş Sigorta Genel Müdürlüğündeki işimden istifa ettim. Acil işe ihtiyacım vardır. Evde muhasebe işi yapmak istiyorum. Dönüşlerinizi bekliyorum.
  [email protected]

 5. Merhaba İstanbul Kartal da oturuyorum işletme mezunuyum 13 yıldır çalışıyorum ön muhasebe ve site yönetim muhasebe konusunda tecrübeliyim(aidat toplanması,gelir gider,bütçe,Genel kurul hazırlık vb) evden ek iş olarak yapabilirim iletişim bilgilerim [email protected]

Bir Cevap Bırak