2016 Şekerbank Banka Personel ve Eleman Alımları

0

Türkiye’de bankacılık sektörü son yıllarda hızlı bir şekilde güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Bankacılık sektöründen gelen veriler ve sektör uzmanlarının görüşleri 2016 yılı ve önümüzdeki yıllarda da güçlenme ve büyümenin devam edeceğini söylüyor.

Büyümeye istihdam açısından bakıldığında bankalar son yıllarda personel alımları konusunda ciddi adımlar attılar ve on binlerce bankaeleman alımı gerçekleştirdiler. Özellikle bankaların her yıl artan yeni şube sayıları banka personel alımlarında oldukça etkili oldu. 2016 yılı da banka personel, eleman ve memur alımları konusunda hareketli bir yıl olacak. Birçok banka 2016 yılında yeni şubeler açarak yine binlerce personel ve eleman alımı yapmayı planlıyor.

Şekerbank 2016 Personel Alımı

Şekerbank 272 şubesi ve 3.550 personeli ile hizmet veriyorlar. Şekerbank’ta 2015’de 550 kişiyi işe aldılar. 2016’te 10 şube açıp 100 personeli istihdam etmeyi planladıklarını söyleyen Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nejat Bilginer, 2016 yılında bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan yerlerde şube açacaklarını söylüyor.

Bilginer, işe alınacaklarda yerelliğin çok önemli bir kriter olduğunun altını çiziyor: “Anadolu bankacılığı misyonumuz gereği, bankamızda özellikle satış ve pazarlama kadrolarımız için, yerel davranabilme yetkinliğine sahip, müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen, satış ve rekabet odaklı, bankamız stratejilerine uygun olarak sahanın ihtiyaçlarını iyi tespit edebilen adayları istihdam ediyoruz.” Başvuru için tıkalyın>

şekerbank 2016 personel alımı ilanları ne zaman

2016 memur alan bankalar

sözleşmeli personel alan bankalar

Paylaş.

Bir Cevap Bırak