Akbank Gişe Personel Alımı 2016

0

Bankacılık sektörünün öncü bankalarından birisi olan AKBANK 2016 yılında bünyesinde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere GİŞE PERSONEL ALIMI yapacak. Alınacak olan adaylar; İç Anadolu Bölgesinde bulunan 3 şehrimizden Eskişehir, Afyon, Bilecik, Kütahya İL ve ilçelerinde görev alacak . AKBANK GİŞE PERSONELİ için yapılacak olan başvuru süresi 25.12.2015-01.01.2016  tarihleri arasında olacak.

 

Başvuracak adaylarda her hangi bir iş tecrübesi aranmamakta olup; adayların Üniversite mezunları , ön lisans öğrenci ve mezun olmaları, doktora eğitimi yapan yada mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek.

Ayırca adayların 1986 tarihinde ve daha sonra doğanlar, erkek adayların askerlik hizmetini bitirmiş yada en az 2 yıl tecil yapmış olmaları gerekmektedir. Yoğun çalışma temposu ve takım çalışmasına yatkın, müşteri ve kalite odak ve sonuçlu, güler yüzlü , insan ilişkileri kuvvetli, dinamik, analitik düşünen ve bı özellikleri kendisinde taşıyan adayların başvurmaları gerekmektedir.

Adayın 2016 yılı içinde her hangi bir işe alım sınavına katılmamış yada AKBANK tarafından yapılan bir sınavda sözlü aşamasında başarısız olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir

Paylaş.

Bir Cevap Bırak