Ankara Ek İş

Ankara Ek İş

Ankara Ek İş

Ev hanımları, Ankara’da okuyan öğrenciler yada part time iş arayan çalışan bireyler için çok sayıda farklı seçenek sunan Ankara şehrinde siz de yepyeni ve ekstra olarak iş olanakları ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin başkenti Ankaraek meslek imkanları en fazla olan şehirlerden biridir. hususi sektörde part time çalışabileceğiniz bu şehirde, hafta içi meslek çıkışında ve ya hafta sonları part time olarak çalışabilirsiniz.
çok sayıda yeni iş imkanı ile de çalışan binlerce insana ilave gelir imkanı sunan şehirde birçok değişik sektörde iş bulabilirsiniz. Eve iş alabileceğiniz birçok ayrıcalıklı seçenek de var. Ankara evlere iş veren kuruluşlar ile çalışarak, evinizden çıkmadan para kazanmanız olası. Bir organizasyon firması ile çalışarak; evde nikah şekeri yapabilir, evde davetiye süsleyebilir yahut düğün için fiyonk süslemeler hazırlayabilirsiniz. Ankara organizasyon firmaları ile görüşerek siz de evden para kazananlar arasına katılın.

Peki, Ankara ilave iş imkanı sunan kuruluşlar ve işler hangileri?

• Part time satış elemanı şekilde çalışabileceğiniz Ankara’da birçok firma var.
• Part time öğretmenlik. eğer hafta içi okulda öğretmenlik yapıyorsanız, hafta sonlarında Ankara’da bulunan bir dershanede hususi ders verebilir yada saatlik derslerde yer alarak nakit kazanabilirsiniz.
• Resim, müzik bu gibi yeteneklerinizi değerlendirin. Yarı zamanlı şekilde resim öğretmenliği yapabilir ya da Ankara’da hususi gitar dersi verebilirsiniz.
• Anketörlük, ilave iş arayanların en çok tercih ettikleri işlerden bir tanesi. Ankara ilave iş imkanları arasındaki yerini sektör anketörlük de şehrin büyük caddelerinde çalışarak para kazanabileceğiniz bir iş.
• saklı müşteri, büyük şehirlerin derhal hepsinde para kazanabileceğiniz bir piyasa. Bir firmanın saklı müşterisi şekilde, çalışanları gözlemleyebilir, mağaza hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi firmaya ileterek yatırım elde edebilirsiniz.
• Part time call center elemanı olabilirsiniz. Merkezi veya bir şubesi Ankara’da bulunan bir telekomünikasyon firmasında hafta sonu veya meslek çıkışlarında çalışarak para kazanmanız olası.
• Ankara’da ek gelir elde edebileceğiniz daha çok sayıda iş imkanı mevcut. Part time servis elemanı, satış danışmanı, stok sayım personeli ve ya veri giriş elemanı olarak da çalışabilirsiniz.

ekisilani.net şekilde amacımız sizlere ek iş, yeni iş fikirleri para kazanma alternatifleri ve internetten nakit kazanma konularında bilgiler vermek; sizlerin ek gelir elde etmenize yardımcı olmaktır.Konu altlarına her çeşitli yorum, istek ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sitemiz bir iş ilanları sitesi olmayıp yapılan yorumlar ve girilen bilgilerden %  insanlar kendileri sorumludur. Bu sebeple konu altlarına iletişim bilgilerinizi vermemenizi öneririz. Doğacak sıkıntılardan mesul olmadığımızı belirtir bütün ilave meslek ilanları takipçilerine sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz. Tam zamanlı iş ilanları Ankara ilinde oldukça fazladır ek iş yerine tercih edecek olan adaylar bağlantıdan ulaşabilirler.