Antalya Ek İş

Antalya Ek İş

Antalya Ek İş

Türkiye’nin turizm açısından en yoğun şehirlerinden biri hiç kuşkusuz Antalya’dır. Dolayısı ile Antalya, turizm sektöründe çalışmak, bu sektörde extra gelir elde etmek arzu edenler için en ideal şehirlerden birisi olmaktadır. Bir otelde, şehirde düzenlenen festival ve konserlerde, kısa dönem ve ya part time şekilde çalışabilirsiniz. öğrenciler için oldukça çok iş fırsatı sunan Antalya, bilhassa yaz döneminde çok türlü iş seçenekleri ile fırsat veriyor. Yazın hafta sonları bir otelde veya havuzda çalışabilir, otelin kafesinde yahut restoranında servis elemanı olarak çalışabilirsiniz. Antalya ek iş sahibi olmak isteyenlere çok sayıda ayrıcalıklı seçenek sunuyor.
Aşırı fazla süre ayırmadan, kısa süreli ve ya günde yalnızca birkaç saat çalışarak siz de daha çok fazla gelir elde edebilirsiniz. Yabancı diliniz varsa bunu para paraya çevirmek için en doğru şehirlerden bir tanesi Antalya’dır. ingilizce, Rusça, Almanca, Arapça başta olmak üzere derhal her dünya dili ile burada size oldukça çok değişik iş fırsatı mevcut. Yarı zamanlı çevirmenliğin yanı sıra, turist rehberliği burada oldukça popüler bir sektör… özellikle öğrenciler ve gençlerin tercihi olan turist rehberliği, Antalya ek iş alternatifleri içinde öne çıkıyor. sırf birkaç saatliğine turistlere yaptıracağınız bir şehir turunda 100 TL, belki de daha fazla kazanmanız olası. bununla birlikte otellerde karşılama bölümünde part time çalışarak da gene Antalya’da gelir elde edebilirsiniz.

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Şehirde yaşayan bir ev hanımı da, okuyan bir talebe de olabilirsiniz. belde merkezinde yer sektör bir pastanenin börek işlerini, bir kafenin zeytinyağlı yemeklerini ya da bir restoranın kurabiye ve keklerini yaparak kendinize ilave bir yatırım sağlayabilirsiniz. Bu şehirde sıhhatli yemekler epey bir popüler. aynı şehirde yaşadığınız çalışan bir kadının ailesi için sağlıklı yemekler hazırlayarak nakit kazanmak da mümkün. özellikle yaz günlerinde, aileler çocuklarını bırakıp hafta sonları kısa bir tatile çıkmak istiyorlar. Bu durumda part time çocuk bakıcıları aşırı işe yarıyor. Siz de kendi evinizde çocuk bakarak, part time bir meslek sahibi olabilirsiniz. Antalya ilave meslek fırsatı sunan büyük şehirlerden biri şekilde, bütün bu işlerin beraberinde evlere iş verici kuruluşlar açısından da varlıklı. Evinizden para kazanmak için siz de bu tarz işler yaparak nakit kazanabilirsiniz.

ekisilani.net olarak amacımız sizlere ek meslek, yeni iş fikirleri para kazanma metodları ve internetten nakit kazanma konularında bilgiler vermek; sizlerin ek gelir elde etmenize destekçi olmaktır.Konu altlarına her türlü yorum, istek ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sitemiz bir meslek ilanları sitesi olmayıp yapılan yorumlar ve girilen bilgilerden tamamen bireyler kendileri sorumludur. Bu sebeple konu altlarına telefon bilgilerinizi vermemenizi öneririz. Doğacak sıkıntılardan sorumlu olmadığımızı belirtir tüm ek meslek ilanları takipçilerine sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.

Antalya’da iş fırsatlarından haberdar olmak isteyen ve tam zamanlı işlerde çalışmak isteyenler : http://www.prokariyer.com/antalya-is-ilanlari/ adresinden iş fırsatlarına bakabilirler.