Batman Ek İş

7

Evde ek iş ilanlarına her geçen gün bir yenisi eklenirken yine de ev hanımlarının ve evde çalışmak isteyen herkesin yaşadığı en büyük sorun; evde yapılacak iş bulamamak, başvuru yaptığı firmalardan cevap alamamaktır. Evde ek iş yapabilmeniz için bazı koşulları sağlıyor olmanız gerekir. Örneğin; yaşadığınız şehirde kargo şirketlerinin bulunması gerekir ya da eve iş gönderen firma ile aynı şehirde olmanız gerekir. Çünkü bu firmalarla iletişim kurmak genel olarak telefonda görüşme ve kargo aracılığı ile olmaktadır. Evlere ek iş gönderen firma ve şirketlerin hemen hemen tüm kargo firmaları ile anlaşmaları vardır. Bu nedenle evlere ek iş veren firmalar Türkiye’ nin hemen hemen her yerine iş gönderebilmektedir. Eğer evde iş yaptıran firma ile aynı şehirde yaşıyor iseniz rakiplerinizden bir adım önde olduğunuzu belirtmek doğru olacaktır. Muhtemelen iş veren firma, iş malzemelerini bulunduğunuz adrese kadar getirip yine iş bitiminde kapınızdan teslim alacak ve iş tesliminde parça başı hesap yaparak size ödeme yapacaktır. Karşılıklı görüşmek ve konuşmak iş yaparken oldukça önemlidir. Bu nedenle yaşadığınız şehirde evden yapılabilecek işlere yönelmeniz daha sağlıklı olur. Eğer bulunduğunuz şehirde evde iş veya evden iş yapmak istiyorsanız lütfen Türkiye’ nin en çok takip edilen ek iş ve ek gelir sitesi Evde Ek İş Sitesi’ ni takip edin. Daha hızlı, daha kolay iş bulabilmek için yazılarımızın altında bulunan yorum bölümünde üye olmanıza gerek kalmadan iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi paylaşın. En iyi işi siz kapın. Bu yazımızda Batman ve çevresinde ikamet edenler için uygun olan evde iş ilanlarını yayınlıyoruz.

İlan: Batman ve ilçelerinde ya da yakın illerde yaşayan, daha önce sim, pul ve boncuk işleme işi yapmış olan kişiler aranmaktadır. Ödemeler parça başı, peşin olarak ve iş teslim edilirken yapılır. İlgilenen ve çalışmak isteyen kişiler verilen mail adresi aracılığı ile iletişime geçerek iş başvurusunda bulunabilirler. E-posta: [email protected]

 

İlan: Batman İlinde ve civar illerde oturan ve evde iş yapabilecek kişilere evde boncuk ve tespih dizme işi verilecektir. Yapılacak olan boncuk nakışı işi gayet kolaydır. İşi zamanında teslim etmek oldukça önemlidir. Zamanında iş teslimi konusunda hassas olan kişiler aşağıdaki numaradan bize ulaşarak bilgi alabilirler.

İlan: Türkiye’ nin her yerine tespih dizme işi gönderilir. Ödemeler parça başı ve iş tesliminde yapılır. Temiz, disiplinli, titiz çalışan ve sigara içmeyen kişiler tercihimizdir. İlgilenen kişilerin aşağıdaki mail adresine mail atmaları ve iletişim bilgilerini paylaşmaları rica olunur.

Eğer siz de Batman ve çevresinde oturuyor ve evde çalışarak, evde ek iş yaparak ek gelir ve kazanç elde etmek istiyorsanız hemen bu yazının altında bulunan yorum bölümünde ücretsiz olarak iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi paylaşın. En hızlı ve en kolay işi hemen siz bulun. Eve iş veren kişi ve firmaların hızlı ve güvenilir bir şekilde size ulaşmasını sağlayın. Herkese hayırlı günler ve bol kazançlar dileriz.

Tüm işverenler tek adreste http://www.prokariyer.com/batman-is-ilanlari/ adresinden iş ilanlarına hemen başvuru yapabilirsin.

Yorum atarak Şırnaktaki ek işlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

7 yorum

  1. mrb ben batman merkezde ikamet ediyorum ev hanimiyim evde yapabilecegim is istiyorum elim herseye yatkindir boncuk tesbih bebek sekeri nikah sekeri pasta borek corek gibi her turlu isi yaparim yardimci olursaniz sevinirim ise ihtiyacim var

Bir Cevap Bırak