Bebek Şekeri İşi

22

Bebek şekeri işi evde yapılacak olan ek işlerden birisidir.Öncelikle daha önceden nikah şekeri yapmış olan hanımların ve beylerin zorlanmadan kolaylıkla yapabileceği bir iştir.Ancak nikah şekeri belirli bir sezon olduğundan belirli bir sezon para kazanmanızı sağlayabilir .Bebek şekeri işi ise tam aksine sezonu olmadığından yapılabilecek güzel ve zevkli  bir iştir.

Günümüzde bebek sahibi olan anne ve baba adaylarımız bebeklerini görmeye gelen misafirlere bebek şekerlerini sunmaktadır. Ayrıca bebeklerine mevlit yapan ailelerde aynı şekilde, gelen misafirlere bebek şekerlerini sunmaktadır.

Bu yüzden de bebek şekeri işi yaptıran firmalar  bu bebek şekerlerini evlerinde para kazanmak isteyen hanımlara vermektedir.Hanımlarda yaptıkları bu güzel ve zevkli bir iş olan bebek şekeri  işinden ücretlerini almaktadır.Ayrıca bunun yanı sıra bebek şekeri işi çok fazla sermaye gerektirmeyen bir iştir.Bebek şekeri işini dilerseniz kendi evinizde dilerseniz bir firmayla anlaşıp tasarlayabilirsiniz.Böylelikle hem zamanınızı değerlendirmiş olursunuz,hemde para kazanmış olursunuz.

Paylaş.

22 yorum

  1. Kübra Çınarlı  

    Merhaba ben afyondayim. Bütçeme ek gelir sağlamak istiyorum. Daja önce nikah şekeri bebek şekeri ve davetiye işi yaptım. Deneyimliyim. Geri dönmenizi bekliyorum Teşekkürler [email protected]

  2. MERHABALAR,
    SÜSLEME TASARIM İŞLERİ İLE UĞRAŞIYORUM HOBİ OLARAK,VE ACİL İŞE İHTİYACIM VAR COK ACİL….
    ZEVKLE TİTİZLİKLE ÇALIŞACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ ACİL DÖNÜŞ RİCA EDİYORUM.TESEKKÜRLER…

  3. Merhabalar ben bebek şekeri nikah şekeri yazi yazma gibi işlere ihtiyacım var benimle irtibata geçmenizi arz ederim

  4. Merhaba afyonda ikamet etmekteyim evde yapilabilecek kutu susleme nikah sekeri vs. İse ihtiyacim var 3 cocugum var yardimci olursaniz sevinirim

Bir Cevap Bırak