Bursa Ek İş

Bursa Ek İş

Bursa Ek İş

Evlere ek iş veren firmalar ile çalışarak, hangi şehirde oturursanız para kazanabilirsiniz. Kendi el becerilerinize göre para kazanabileceğiniz işler sayesinde, evinizden çıkmadan, oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkün.

Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa, birçok işten ek gelir elde edebileceğiniz bir şehir. Ayrıca evde yapabileceğiniz de onlarca iş bulunuyor. Şehirde yer alan firmalar ile çalışarak, onların yemek işlerini yapabilirsiniz. Evde börek, pasta, kek ya da dolma yapabilir ve onları satarak da para kazanabilirsiniz. Bu tarz işlerle hemen her şehirde para kazanmanız mümkün.

Evde nikah şekeri ya da bebek şekeri yaparak para kazanmaya ne dersiniz? El becerilerinize güveniyorsanız, örgü, dantel, tığ, boncuk dizimi gibi işlerle de kazanç elde etmeniz mümkün.

Oldukça hızlı ve kolay bir şekilde, herhangi bir sermayeniz olmadan para kazanabileceğiniz bu işler sayesinde, Bursa ek iş fırsatlarına ulaşmanız bulmanız mümkün. Evde yapabileceğiniz işlerin yanı sıra, Bursa’da çeşitli iş yerleri, firmalar ve dükkanlarda çalışarak da para kazanmanız mümkün. Orta ya da küçük ölçekli bir firmanın veri girişlerini yapabilir, bir firmanın freelance muhasebe işlerini evinizden yönetebilir, bir şirketin telefon işlerini telefondan yönetebilir ve daha birçok farklı part time iş seçeneği ile para kazanabilirsiniz.

Bursa’da, evlere boncuk işi, davetiye katlama işi, kalem montajı işi, nikah şekeri ya da doğum günü pastası süsleme gibi işlerle kendinize ek gelir elde edebilirsiniz.
Bursa birçok şehre göre daha pahalı yaşam şartlarının olduğu bir şehir olduğundan, çoğu zaman tek bir işte çalışmak yeterli olmayabiliyor. Özellikle kısıtlı bir maaş alan çalışanlar ya da aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları ve öğrenciler için iki tarafın da kazanç sağlayacağı birçok farklı yarı zamanlı, kısa dönemli ya da freelance iş imkanı bulunuyor. Bursa ek iş olanakları arasında; evde yapabileceğiniz işler de yer alıyor. Eğer tüm hafta sonunuzu bu ek işe ayırmak istemiyorsanız, hafta içi iş çıkışı eve gelip yapabileceğiniz işler için, Bursa eve iş veren firmalar ile görüşerek sipariş alabilir ve hazırladığınız her sipariş için paranızı kazanabilirsiniz.

ekisilani.net olarak amacımız sizlere ek iş, yeni iş fikirleri para kazanma yolları ve internetten para kazanma konularında bilgiler vermek; sizlerin ek gelir elde etmenize yardımcı olmaktır.Konu altlarına her türlü yorum, istek ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sitemiz bir iş ilanları sitesi olmayıp yapılan yorumlar ve girilen bilgilerden tamamen kişiler kendileri sorumludur. Bu sebeple konu altlarına telefon bilgilerinizi vermemenizi öneririz. Doğacak sıkıntılardan mesul olmadığımızı belirtir tüm Ek İş İlanları takipçilerine sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.

Eğer ek iş olarak değil de full time çalışacak iş ilanları Bursa şehrimizde oldukça fazladır bunları değerlendirebilmek için bağlantıdaki urlden seçim yapabilirsiniz.