Ek Gelir Amacıyla Evlere Verilen İşler 2016

3

Bir çok ev hanımı aile bütçesine katkıda bulunmak için farklı işler yapmakta ve eşine katkıda bulunmakta. Bu konuda bir çok kadına el becerilerini ilerletebilecekleri İŞKUR TARAFINDAN kurslar verilmekte. Bu kurslar sayesinde eğitim alan bayanlar çok daha fazla el becerisine sahip olarak firmaların vermiş oldukları işleri yapmakta ve para kazanmaktalar.

Böylelikle ev hanımları hem boş zamanlarını değerlendirmiş hemde kazanç elde etmiş olurlar. Bunun için özellikle son yıllarda İnternet tarafından bir çok ilanlarla ev hanımlarına iş imkanı fırsatı verecek reklamlar verilmektedir. Bu alanda iş ilanlarını takip etmeleri sayesinde EVDE İŞ İMKANINDAN yararlanarak beli bir gelir kaynağına sahip olabilirler.

Ev hanımları özel bir vasıf gerektirmeyen, belli bir eğitim düzeyi gerektirmeyen evde yapılması imkanı olan dantel işi, evde kalem montaj, mandal  montajlama, nikah şekeri, poşetleme gibi işler yaparak aile bütçesine katkı sağlayabilirler.

Bu işlerden birini yapmak isteyen ev hanımları  İnternet tarafından firmaların vermiş oldukları ilanları takip edebilecekleri gibi, makalemizin yorum bölümünden de iletişim adresi bırakarak firmaların kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler.

Paylaş.

3 yorum

  1. Adım gülşen dudu çok acil evde yapılan Mandal montaj işi ısıtıyor çok ihtiyaç ım var geri dönerken çok sevinirim

Bir Cevap Bırak