Ek gelir kazandıran işler

1

Eğer sizlerde sabah 8 akşam 5 gibi çalışma temposundan sıkıldı iseniz,  size uygun olan ek gelir kazandıran işlerden bir tanesini seçerek aylık gelirinizi belki de 2 ye katlayabilirsiniz.  Dilerseniz ek gelir için partime çalışabilirsiniz. Dilerseniz de kendi ufak işinizi kurarak büyütebilirsiniz. Bu ek gelir kazandıran işler den bazıları ;

Bilgisayar ; Eğer bilgisayar ve bilgisayar donanım konusunda yeterli iseniz, bilgisayar hizmetleri işine girebilirsiniz.  Bilgisayar hizmetlerine sürekli bilgisayar ve bilgisayar donanımı konusunda elemanlara saatlik ücret ile ihtiyaç duyulmaktadır.

Çağrı Merkezi  veya Sanal Asistanlık ; İşyerine gitmeden işçi olmak istiyorsanız kısacası evden para kazanmak istiyor iseniz başvuracağınız en iyi işlerden birisi Çağrı Merkezi  veya Sanal Asistanlık dır. Bu sektörde yaptıklarınız, telefonlara bakmak, e mail ve dokümanların ( fax vb.) takibini yapmak, müşterilerle iletişime geçmek gibi kolay işlerdir.

E-Ticaret ; Kulağınıza bütün işlerden daha çok belki de bu tanıdık geldi. Evden para kazanmak isteyenler  ve kendi işinin patronu olmak isteyenler için en kolay ve maliyetsiz yollardan birisi  e ticarettir. Evde yaptığınız veya başka bir yerde ucuza mal ettiğiniz bir ürünü internette site açarak veya açılmış olan sahibinden, gitti gidiyor vb. sitelerde satışını yaparak evden çok iyi gelirler kazanabilirsiniz. Eğer evde ürün yapamıyor ve hangi ürünü satacağınıza karar veremiyor iseniz, sitemizde ki diğer yazıları inceleyebilirsiniz.

Yorum atarak ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Bırak