En ucuz bayilik veren firmalar 2016

0

Bayilik veren firmalar 1-Chips Funny Çubukta Patates standı

BAŞKALARINA KAZANDIRMAKTAN SIKILMADINIZ MI ..? SANIRIM ARTIK KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMA ZAMANI GELDİ..!!! FRANCHİSE BEDELİ ALMADAN KENDİ İŞİNİZE SAHİP EDEN İLK VE TEK KURULUŞ….

Stantlarımızda büyük damping Anahtar teslim stantlarımızı kullanılan Malzemenin ölçülerine , kalitesine ve üzerine eklenen ilave işolanaklarına göre çubukta patates yanında ( bardakta mısır,hot dog,makarna,mantı,çiğ köfte,midye vb . gibi

İletişim için : 0 232 441 55 22 0 533 414 77 99 [email protected] 7/24 telefonlarınıza cevap vermek için hizmetindeyiz.

Bayilik veren firmalar 2-Onxline ödeme merkezi

Onxline Ödeme Sistemi vatandaşın online işlemlerini yaptırabilmeleri için tasarlanan bir bayilik sistemidir. Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği Onxline online faturaödeme merkezleri düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Onxline online fatura ödememerkezi bayisi olmak isteyen girişimciler 4000 TL yatırımla aylık 5000 TL kar elde ediyor. Onxline 81 il 923 ilçede olan Tek online fatura ödeme merkezidir.

Genel Müdürlük Tel: 0 212 356 24 24 (5 Hat) PBX E Posta :[email protected] Web :www.onxline.com.tr

Bayilik veren firmalar 3-Pesmatik

internet Cafe, Cafe ve Diğer İşletmeler için olsun, birçok alana girebilecek bir oyun makinası ile işletmelerin yükünü hafifletecek ve güzel paralar kazanabileceğiniz bir oyun makinasından bahsetmek istiyorum. Bu Otomatı sadece işletmenizde değil farklı alanlarda da değerlendirmek mümkün. Bunlara Örnek verip yazıya öyle giriş yapmanın, anlatacaklarım açısından daha faydalı olacağını düşündüğümden, önce kafanızda işi canlandırmanız ve ufkunuzu geniş tutmanız ek kazanç sağlamak isteyenler için iyi olacaktır. Oyun Makinasının resimleri, videosu, teknik özellikleri, Garantisi ve Yazının devamı için linke tıklayınız.

Bayilik veren firmalar 4-Starbox sigara kutuları bayiliği

Starbox farklı tasarımlara sahip lisanslı sigara kutuları üreten bir firma. Sigara kutularının üzerindeki resimlerden rahatsız olan 12 milyon kullanıcıya yönelik geliştirdiği bu iş modelinde sizlere 5 bin tl ye bayilik veren firma iyi bir çalışma ile ayda 10 bin tl kazanabileceğinizi söylüyor. Özellikle halihazırda ürün dağıtımı olan bir toptancıysanız rahatlıkla bu ürünün dağıtımını yapabilirsiniz. Ek iş olarakta yapılacak bu işin ayrıntıları için iletişim bilgileri aşağıdadır.

STARBOX/İSTANBUL TEL: 0212 516 0202 – 0542 799 0912 www.starbox.in Bayilik veren firmalar 5- Technolog Sihirli Mendiller Technolog markalı cam koruyucu, yağmur kaydırıcı, buğu önleyici, torpido koruyucu, ahşap kaplamaları koruyan, araç içi bakımı yapan ıslak mendil formatlı ve nano teknoloji harikası ürünler üreten bir firma. Firma birbirinden farklı 14 nano teknolojik ürünüyle bayi ve distribütör ağına yeni girişimciler dahil etmek istiyor.Technolog bayisi olmak için herhangi bir giriş ücreti talep edilmiyor. İlinize göre belirlenmiş bir miktar ürün alımı bayilik başlangıcı için yeterli. Bayilik yatırım maliyeti illere göre değişiklik gösterse de Anadolu’ da yer alan bir ilde ortalama bayilik için gerekli sermaye 5.000 TL civarı.

İletişim: KUKUROĞLU KİMYA TEKSTİL PAZ VE DIŞ TİC Tel: 0 258 213 68 00 (pbx) Faks:0 258 213 69 77 www.technolog.com.tr

Bayilik veren firmalar 6-Marmara mantar

Marmara mantar mantar üretmek isteyen girişimcilere bayilik veriyor. Bu işe ister bodrum katında ister bir ahırda istenirse bir serada başlamak mümkün. Düşünülen minumum ticari kapasite ve potansiyele göre 20 – 25 m2 den 500 – 1000 m2 ye kadar kapalı alanlarda yapılabilir. Ortalama yatırım maliyetleri 3 – 4 bin ila 30 bin lira civarındadır. 1 tondan 100 tona kadar başlanabilir. Bu işi ilk kez yapacaklar için tavsiyemiz; bir kaç ton ile başlayıp, düzenli mantar üretimi bilgisini ve tecrübelerini kısa zamanda artırıp bir sonraki kompost siparişlerini ve mantar üretim kapasitelerini büyütmeleridir.

Mantar alanında bayilik almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.www.marmaramantar.com Tel : +90 216 440 0 700 PBX (Mesai saatleri: Pzt – Cuma : 08:30 – 18:00 ) Fax : +90 212 310 69 69 ( elektronik ) E-Posta : [email protected]@marmaramantar.com

Bayilik veren firmalar 7-Goldenika Altın Kaplama

Goldenika Altın kaplama yapan bir firma. Altın kaplama da rakipsiz tek ürün grubunu pazarlamak veya satın alarak istediğiniz tüm pazara hakim olmak elinizde. Goldenika 1200 tl ile 5000Tl arası yatırım yaparak başlayabileceğiniz etkili bir iş alanı. Saat, Bujiteri, Takı, arma, kapı kolları, musluk, çatal. tekne ve yatlardaki metal kısımlarda dahil olmak üzere birçok alanda kaplama yapaileceğiniz br set ile işe başlamanız mümkün.

İrtibat: M. Ekrem Duman Telefon: +90 532 372 4333 E-mail: [email protected]

Bayilik veren firmalar 8-Satış Matik bayiliği Satış Matik şirketi 1990 yılında kurulmuş ve 2000 yılından bu yana ortak hizmet anlayışı ile bir çok ürün ve hizmeti bir araya getirmiştir. Satış Matik 920 bayisi ile hizmetine devam etmektedir. Satış Matik bayiliği almak isteyenler bir işletme olmak zorundadır. Satış Matik bayiliği yatırım bedeli 1.250 TL. Satış Matik kar marjı ise kurulan yerin işlekliğine göre 500 TL ila 15.000 TL arasında değişmektedir.

Satış Matik bayiliği başvurusunda bulunmak isteyenler için iletişim bilgileri Tel : 0216 671 05 29-30 Faks: 0216 451 18 66 Web : www.satismatik.com

Bayilik veren firmalar 9-Lezizhan Çiğköfte

Lezizhan Çiğköfte Tüm masraflar dahil 5 bin tl ile çiğ köfte dükkanı açmanıza imkan sağlıyor. Lezizhan Çiğköfte 2006 Yılında tek şubeyle başlayarak, bugün onlarca şubesiyle İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde hijyenik, sağlıklı ve el değmeden etsiz çeşitli baharat ve ceviz içi ile hazırladığı çiğköfteleri ile sektörün ilgi odağı haline gelmiştir.

İletişim için ALPER ÖZDEN:0532 508 93 61 www.lezizhancigkofte.com

Bayilik veren firmalar 10-Puzzle Time Zamanı değerlendirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Puzzle Time kendine özgü kutusunda yayınlandığı ilin seçkin kafelerinin her masasında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulabileceğiniz ücretsiz haftalık kafe yayınıdır. Puzzle Time’ın içeriğindeki bulmaca, fıkra, ilginç haberler gibi bölümleriyle eğlenebilir; burç köşesini okuyarak hayatınıza ışık tutabilir; çengel bulmacayı çözerek birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Mantar pano ile de sevginizi ilan edebilir, ev arkadaşı bulabilir, ikinci el eşya alıp satabilir, ders ilanları ve bunun gibi ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.Franchise sistemine farklı bir bakış açısı getiren Puzzle Time lisansörlerinden herhangi bir giriş ücreti ya da haftalık/aylık gibi lisans bedelleri istememektedir. Lisansörler yalnızca sisteme giriş için merkezin belirlediği standartları yerine getirmek zorundalar. Puzzle Time franchise bedeli yerine lisansörün 25 reklâm alanından 4 tanesini kullanma hakkını elinde bulunduruyor. Puzzle time yatırım bedeli ise 2 bin ila 5 bin Tl arasındadır.

Mustafa Topaloğlu Adres: Puzzle Time Merkez Ofis Cumhuriyet mah. Hüseyin Bayık cad. 1 / 13 Merkez – Afyon www.puzzletime.com.tr

Bayilik veren firmalar 11- Otantik taş 2009 yılından bu yana faliyet gösteren Otantik Taş Firması Şifalı Taşlar Satış ve Pazarlama Konusunda Türkiye Genelinde Bayilikler verecektir.Bayilik alan firmalarımıza uzman kadromuz ile broşür,afiş ve teknik destek sağlanacaktır.Aynı zamanda web sayfamızda bayii listelerimiz yayınlanacaktır.Ciddi anlamda bu işi yapabilecek girişimcileri kurumsal otantik taş firması çatısı altından birleştirmeyi hedefliyoruz.(Yatırım bedeli 5 bin TL)

Paylaş.

Bir Cevap Bırak