Ev Hanımıyım Nasıl Para Kazanabilirim

0

Ev Hanımıyım Nasıl Para Kazanabilirim

Günümüzde artık giderlerin çok olmasından ve herşeyin pahalanmasından dolayı kazanılan maaşlar rahat bir hayat sürmemize yetmemektedir. Çoğu insan ek iş aramaktadır. Bunun yanı sıra ev hanımları da çalışmaya başlamıştır. Ev hanımlarının evde iş yaparak para kazanmaları mümkün. Ev hanımlarının yaptığı işler sıralamasında ilk başta evde boncuk işlemesidir. Bir iş veren ile anlaşarak toptan 50 100 tane elbiseyi ev hanıma verir. Örneğin tanesi 1 veya 2 tl den yapılan bu işler her gün yapıldığında aylık gelir artmaktadır.

Her kadın boncuk işi yapabilecek diye bir şey yoktur. Boncuk işi yapamayan kadınlar eğer bilgisayar kullanmayı biliyorlar ise evlerinde oturdukları yerden anket doldurup para kazanabilirler. Bunun için ise bir firma ile anlaşılır. Firma kişinin mail adresine dolduracağı anketi gönderir.

Sizde doldurulması gereken anketi doldurup geri gönderirsiniz. Bu sayede doldurduğunuz anket başına ücret alırsınız. Anket doldurarak ne kadar para kazanılır diye sorarsanız. Bu ücret 200 ila 700 tl arasında değişmektedir. Bu işte size göre değil ise evde yazı yazarak da para kazanabilirsiniz. Fakat bu işinde kazancı düşüktür.İnternet üzerinden sitelerine makale yazdırmak isteyen iş verenler ile anlaşılır. Her yazı başına 1 veya 2 tl verilmektedir. Bu işin aylık geliri 200 ile 600 arasında değişim göstermektedir. Bu gibi işler sayesinde özellikle bebeği olan bayanlar için idealdir. Hem evde oturarak para kazanabilirler hem de çocuklarıyla ilgilenebilirler.

Yorum atarak ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak