Evde Çağrı Merkezi

0

Evde Çağrı Merkezi İşi

Dünya üzerinde milyonlarca kişi evden para kazanıyor. İnternette yer alan ek iş ilanları arasında bu tarz ilanları bulabilirsiniz. Türkiye’nin birçok farklı telekomünikasyon firması için evinizden çalışarak, çağrı merkezi çalışanı olabilirsiniz. Ayrıca çeşitli firmaların telefonlarına bakarak, evinizden müşterilerle iletişim kurabilir ve kendinize gelir elde edebilirsiniz.

Ofis ortamı, masa başı bir iş size göre değilse, evinizden, hatta dışarıdayken bile cep telefonunuzdan gelen çağrılara cevap vererek para kazanabilirsiniz. Telefonda satış ve pazarlama işi de oldukça popüler. Çağrı merkezinde çalışarak ya da telefondan satış yaparak, evden çalışmak mümkün. Son dönemde hizmet sektöründe oldukça popüler bir hale gelen evde çağrı merkezi işi, Türkiye’de binlerce kişiye kazanç sağlıyor.
Hafta sonu ya da hafta içi akşam saatlerinde de yapabileceğiniz bu iş, sadece bir ek iş ya da ek gelir değil, ev hanımları ve öğrencilerin de yapabileceği işlerden biridir. Evden para kazanma yolları arasında yer alan evde çağrı merkezi işi, finans merkezleri, firmalar ya da telekomünikasyon firmaları için çalışabileceğiniz bir iştir.

Peki, evde çağrı merkezi işini nasıl yapacaksınız?

Öncelikle firma güvenirliği önemli. Yani evde, freelance olarak çalışacağınız için, paranızı garanti olarak alabileceğiniz, güvenilir bir firmayı tercih etmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır. Bağımsız bir temsilci olarak müşterilerle telefonda görüşerek, firmanın işlemlerini gerçekleştirebilir ve onların telefon görüşmelerini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri veritabanını oluşturarak firmaların işlerini yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu tarz bir işte, yapacağınız çok bir şey yok. İnternette bulabileceğiniz call center ek iş ilanları başvurularını yaparak, evde çağrı merkezi işi çalışanı olabilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken, telefon ile iletişim kurmak. Müşteriler ve firma arasında bir köprü görevi göreceksiniz. Bu tarz işlerden ayda 1000 TL gibi bir ücreti rahatlıkla kazanabilirsiniz. Faturalandırma, ücretlendirme, müşteri istek, talep ve beklentileri, firmanın işleri hakkında müşteriyi bilgilendirmek ve onların sorularını cevaplamak için yapacağınız çağrı merkezi işi için ilgili firmalara başvurarak siz de evden para kazanmaya başlayın. Bu durumda birkaç günlük bir eğitim sonunda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak