Evde Çorap İşi 2016

0

Git gide artan hayat şartları bir çok kişiyi ek işler yapmaya yöneltmektedir. Özelikle ev kadınları evde yapabilecekleri bir çok işi araştırmakta ve evde yapabilecekleri işleri yaparak aile bütçesine katkı sağlamalarını sağlar.

EVDE YAPILAN bir çok işler olup, bunlardan biriside EVDE ÇORAP İŞİ.

EVDE ÇORAP İŞİ  tekstil firmasında firmalar tarafından üretilmekte ancak eşleştirmesi zaman aldığı için toplu olarak bu işi yapmak isteyenlere ücret karşılığında verilmektedir. Bazende firmalar tarafından hafif özürlü olanlar firmalarca onarılması içinde ev hanımlarına verilmektedir. Çoğu zaman firmalardan maliyetine alınan çorapları pazarda satma imkanı da olabilmektedir.Bazende firmalar bu çorapların küçük boncuklarla, pullarla süslenmesini isterler.

Bu kadar kolay olan EVDE ÇORAP İŞİ ile sizde çok para kazanabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınızda daha çok para kazanma şansınız olmaktadır.Evden çıkmadan, ev genel işlerini yaptıktan sonra evde kalan zamanınızı ÇORAP İŞİ ile değerlendirebilirsiniz.

Firmalar bu işi yaptırmak için çoğu zaman ilanlarla, bazen İnternet aracılığı ile bu işi yapacak kişilere ulaşmaktadır. Ancak sizde firmalara ulaşabilirsiniz. En azından bu işi yapmak istediğinizi yazımız altındaki yorum bölümüne yazarak ve e-posta adresinizle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz

Paylaş.

Bir Cevap Bırak