Evde Dantel İşi 2016

2

Evde yapılan işlerden biri EVDE DANTEL İŞİ; eskilerden bu yana gelen bir çok kadının el becerisini ortaya koymuş olduğu, eskiden beri para kazandıran bir iş yöntemidir. EVDE DANTEL ÖRMEK herkesin yapabileceği bir olmamakla beraber, bir çok el becerisi olan bayanların yumak fiyatına hesaplayarak para kazanmalarını sağlamaktadır.

Hayat şartları günümüzde bir çok  kişiyi hem biraz zorlamakta, hem daha çok kazanmaya bizi yönlendirmek de. Hafta içi çalışarak geçirdiğimiz ancak hafta sonları ek iş ilanları ve ek iş evde geçen zamanları değerlendirmek ve biraz daha fazla kazanmak için farklı işler yapabiliriz.Eğer bu konuda yeteneğiniz varsa, dantel örmeyi seviyorsanız,ve yapmış olduğunuz danteller beğeniliyorsa bu şekilde bir çok bayan ek kazanç sağlayabilirler.

Oldukça geniş bir yelpaze içinde havlu kenarı, masa örtüsü, dantel örtüleri,oya,yatak takımları gibi bir çok el becerileri ile yaptıklarımızı çeşitli pazar ortamlarında satabiliriz.

Ayrıca bir çok DANTEL ve ÇEYİZ FİRMALARI, bu ürünleri toptan almak veya ürün siparişi yapmak isteyen firmalar aracılıyla satın almaktadır. Eğer sizde bu işleri yapıyorsanız DANTEL ve ÇEYİZ firmaların sizlere ulaşmasını sağlayacak yorum bölümümüze  iletişim adresinizi yazarak bu işe başlayabilirsiniz.

Paylaş.

2 yorum

  1. Merhabalar yıllardır dantel örerek aile butceme para kazandirdim ama artik orduren yok. Sizler yardimci olursaniz sevinirim

Bir Cevap Bırak