Evde Gelin Buketi İşi

5

2016 itibariyle artmakta olan işsizlik sorunumuz tüm türkiyede sorun yaratmaya başlamakla kalmıyor. Ayrıca bu yaşam koşullarında istediğimiz parayı kazanmak çok zorlaşıyor. Özellikle ev hanımlarımız evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen, evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Fakat ev hanımlarımızda evlerine ufakta olsa katkıda bulunabilseler yaşam şartları birazda olsa o aile için değişecektir. Öğrencilerimizde derslerinden kalan boş vakitlerinde, para kazanabilseler hem öğrenci için bir deneyim hemde ailesine katkıda bulunması için bir kapı olacaktır.

Peki boş vaktim çok ama ne gibi para kazanabilirim diye soracak olursanız.Ek iş yaparak para kazanabilirsiniz deriz.  Sizde evinizde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumanız gerekir.

Ek iş kelimesini açıklayacak olursak, ek iş demek bir kişinin kendi işinden farklı olarak boş zamanlarında ek olarak yaptıkları işe denir. Evlerinde olan bayanlarımızda, ev işlerini bitirdikten sonra bol bol boş vakitleri olmakta. Peki bu boş vakitler ek iş yaparak değerlendirilirse, ev ekonomisi için büyük değişiklik olacaktır.

Evlerde yapılabilecek bir çok ek iş ilanı bulunmakta, yani para kazanmanın çok yolu var . Ama bunlardan bir tanesine gelin buketi işidir. Gelin buketi işi genellikle bayanlarımızın ve okuyan öğrencilerimizin ilgisini çekmektedir. Gelin Buketi işi ne kadarda saçma gelse aslında her genç kızın büyük hayalidir. Peki bu gelin buketleri eldemi yapılıyor? Tabikide elde yapılıyor. Gelin buketleri parçalanmış bir şekilde malzemelerle istenilen tasarımda süslenir ve tek tek elden geçerek ortaya şık bir buket getirilir. Yani gelin buketleri hiç bir makine yardımı ile yapılmaz. Sizde evinizde gelin buketi yaparak büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Öğrencilerimi ele alırsak , belkide bu işi yapan genç öğrencimiz , zamanla kendi buketini kendisi bile yapabilir. Gelin buketi yapımı tamamen sizin zevkinize ve tasarımınıza bağlıdır. Sizin tasarladığınız gelin buketini hazır olarak gördüğünüzde ne kadar mutlu olacağınızı göreceksiniz.

Peki bu işi para kazanmak için nasıl yaparım diyorsanız. Alt kısımda bulunan ek iş veren firmalar la iletişim kısmını göreceksiniz. İletişim yerinde kendinize bir firma bularak ve anlaşarak hemen başlayabilirsiniz. Ama bu işi dilerseniz kendinizde yapabilirsiniz. Yani şöyle diyelim, gerekli malzemeleri dışarıdan temin ederek örneklere bakarak ve tasarlayarak hemen başlayabilirsizin. Yaptığınız gelin buketlerini evlenecek olan arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza, çevrenize satabilirsiniz. Hatta bir gelinlik satan dükkanlada anlaşabilirsiniz ve devamlı olarak satış yapabilirsiniz. Yada yaptığınız bu tarz gelin buketleri e-ticaret sitelerinde satış yapabilirsiniz.

Gelin Buketi Yapımı Modelleri

GELİN BUKETİ İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Gelin buketi işine karar verdiyseniz, ulaşacağınız gelin buketi işi veren firmadan alacağınız örnekle ve gerekli malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Gelin buketi işi veren firmalar genellikle bir gelinlik satan dükkanlardır. Çünkü gelinlik satan dükkanlar gelinlik için buketleri dışarıdan almayı tercih ederler ve dışarıdan alacakları gelin buketleri biraz masraflı olacağı için evlerinde bu tarz işleri yapan bayanlara vererek daha uyguna getirebilirler. Bu sayede sizlerde bu işten kazançlı kıçacaksınız. Gelin buketi işi veren firmalar genellikle sizlere getirecekleri malzemeler, yapay çiçekten yapılacaksa yapay çiçekler, canlı çiçekten yapılacaksa canlı çiçekler, silikon tabancası, gerekli ipler, kurdeleler, tasarıma göre fileler ve kesici malzemeler getirirler. Gelin buketini bitirdiyseniz telefonla firmayı arayarak yada gelişen internet çağımızda internet yolu ile haberdar ederek teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Gelin buketi işinde ödemeler genellikle gelin buketinin modeline, tasarımına göre ve adetine göre verilir. Ödeme teslim etme esnasında peşin olarak elden verilir yada anlaşmaya bağlı olarak banka hesabınız varsa anında havale işlemi ile yapılır.

GELİN BUKETİ İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Gelin buketi işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda ek iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız  bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

Paylaş.

5 yorum

  1. hüsne aktaş  

    Kirikkale’de ikamet ediyorum becerikli ve hizliyim 5 kisilik bir grubumuz var dürüst ve guveniliriz işi zamaninda teslim ederiz bu ise cok ihtiyacimiz var en kısa zamanda ilgilenmenizi isteriz

  2. Merhaba ben Hüsne. 30 yaşındayım. Kırıkkale’de ikamet ediyorum. Bir grubumuz var. El işlerinde becerikliyim. Işimi Özen gösterilerek yapabilirim. Geri dönmenizi beklerim.

Bir Cevap Bırak