Evde İplik Temizleme İşi 2016

3

Evde dışarı çıkmadan, yapacağımız iş ayağımıza kadar gelerek, başımızda her hangi bir müdür, amir olmadan hatta sabah erken saatlerde kalkmadan evimizde işimizi yaparak para kazanmak istememekteyiz. Özelikle bir çok ev kadının isteyeceği özel bir beceri ve kabiliyet gerektirmeyen bir çok işi evimizden çok rahatlıkla yapacağımız işler bulunmakta. Üstelik bu işler için hiç bir maliyet ödemeden yapabileceğimiz tür işlerden oluşmaktadır. Bu tür işleri ister tek başımıza, ister ailemizle ve dostlarımızla yapabilme şansımızda oldukça yüksek.

Eve iş veren bir çok firma grup oluşturularak EVE İŞ FİRMALAR ilanlarına bir çoğumuz rastlamışızdır. Bu işlerden birisi olan EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ tekstil firmalarının üretimini tamamlamalarından sonra çuvallara koyarak EVDE İŞ YAPMAK isteyen bayanlara özel makas  ile her türlü giyim, ev tekstil ürünlerindeki sarkan iplerin temizleme işini göndermekte. Gönderilen işler ertesi gün teslim edilmesi anında iş yapanlara ücretleri mal teslimi ile ödenmekte.

Evde poşet katlayarak kazanacağınız ek iş deneyimi ve paranın yanı sıra rahatlığınızda hiç bozulmayacak. Esnek çalışma saatlerinizi kendinizin belirleyeceğiniz özellikteki bu iş imkanı sayesinde kendi başarınızı kazanacaksınız.Ayrıca ek iş ilanları ile Kısa zamanda popüleritesi artmış olan ek iş ilanları işinizi kolaylıkla genç yaşlı kadın erkek evli bekar herkes kolaylıkla yapmaktadır.

Paylaş.

3 yorum

Bir Cevap Bırak