Evde İş

0

Dışarıda yağmur yağıyor usul usul… En güzel ne yapılır! Yağmur tanelerinin birbiri ardına kaydığı camın önüne geçilir ilk önce, elinizde dumanı tüten kahveniz ve dökülsün kelimeler, cümleler parmaklarınızın uçlarından… Anı paylaştığınız sadece yağmur, kelimelerinize hayat veren parmaklarınız, hayalleriniz ve siz.

Bazılarınız böyle yağmurlu  bir günde kitap okumayı tercih eder. “Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz” ön koşulu ile yola çıkıyoruz bizlerde. Aslında okumak ve yazmak ayrılmaz ikili. Okuma alışkanlığınızdan yana birikimlerinizi neden yazıya taşımayasınız ki! Hem de bu yolla çok keyifli bir şekilde para kazanmış olacaksınız.

Evet bu gün ki “evde iş” konumuz, evde yazı yazarak para kazanma işi. İçinizde kalemi kağıdı eline alıp, üç – dört satır yazmayanınız yoktur. İçinizde derken bu yazıyı okuyanlar arasında diyorum, yazıya hayranlığı, düşkünlüğü olmayan daha ilk kelimede bırakmıştır okumayı zaten

Evde yazı yazarak para kazanmak iş imkanını sağlayıcı bir çok internet sitesi var net üzerinde. Yazı yazarak para kazanabileceğiniz siteler de, konular çok geniş. İş ilanlarından, evde iş çeşitlerine, mobilya tanıtım yazılarından, dekorasyona, yemek tariflerinden, güzellik sırlarına, moda, kadın diye başladınız mı zaten sonu gelmez bir yazma konusu malzeme çeşitliliğinin içerisinde buluveriyorsunuz kendinizi farkına bile varmadan.

Sizde bir yazma tutkunu iseniz, muhakkak bir tanesi sizin için, bu internet sitelerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz sizlere.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak