Evde Kalem Montaj İşi 2016

10

Değişen günümüz koşullarında pek çok iş kolu ve yeni çalışma şekilleri ortaya çıktı. Evden çalışmanın hem moda hem de çok ekonomik olduğu günümüzde mandal montaj işi, kalem yapımı, kalem montaj işi, kalem kutusu, dantel işi, örgü işi, nikah şekeri, takı ve boncuk işi gibi işler evden yapılan işler arasında yer almaktadır. Pek çok ev hanımı küçük çocuğu olduğu için veya şartları uygun olmadığı için tam mesaili işlerde çalışamayabiliyor.

Ama mutlaka aile bütçesine destek vermek isteyen ev hanımları evde boş boşta oturmuyor. Evden çalışılabilecek işler de her geçen gün çeşitleniyor. Evde kalem işi veya evden kalem montajı işi yapmak ta bu işler arasında yer alıyor. Fakat evden çalışarak kazanç elde etme konusundaki en büyük sıkıntı evlere iş veren firmalara ulaşamamak.

Ev hanımları çalışmak istiyor fakat nereye, kimlere başvuracaklarını bilemiyorlar. Biz de Evde Ek İş Fikirleri Sitesi olarak bu sorunu bildiğimiz için sizlere yardımcı olmak adına sayfamızda ‘’evden yapılabilecek işler’’ ile ilgili sık sık yazı yayınlıyoruz. Yapmanız gereken şey; öncelikle evde kalem montajı işi veren firmaların sizlere ulaşabilmesi için lütfen yazımızın altına yorum yapın, yorum bölümünde iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz fakat önlem olarak rahatsız edilmemek için lütfen telefon numarası değil mail adresi yazın. Yorum yaparken yaşadığınız şehri ve o şehirde nerede bulunduğunuzu belirtmeyi unutmayın. Bu sayede evlere ek iş veren, evlere kalem montajı işi veren firmalar sizlere daha rahat ulaşabilirler.

Eve ek iş veren, evlere kalem montajı işi veren firmalar ve şirketler her geçen gün artmaktadır. Evde ek iş yapabilmeniz için yaşadığınız şehirde kargonun bulunması şarttır. Çünkü bu firmalarla iletişim kargo aracılığı ile olmaktadır. Evlere ek iş gönderen firmaların hemen hemen tüm kargo firmaları ile anlaşmaları vardır. Bu nedenle evlere ek iş veren firmalar Türkiye’ nin hemen hemen her yerine iş verebilmektedir. Evinden çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmanın ve ek gelir elde etmenin haklı gururunu yaşayan kişiler de her geçen gün çeşitli iş alanlarına yönelmektelerdir. Evden çalışarak gelir elde etmek isteyen kişiler lütfen dolandırıcılara dikkat edin ve işe başlamadan önce kaparo adı altında veya başka sebeplerle sizden para talep edilirse kesinlikle inanmayın ve gerekirse bu kişileri bizim sayfamızda teşhir etmekten çekinmeyin.

Bu sayede başka kişilerin dolandırılmasına da engel olmuş olursunuz. Evde kalem montaj işi yapmak isteyen kişiler ile evde kalem montaj işi yaptırmak isteyen firmalar yorum bölümünde üye olmadan ve ücretsiz olarak iletişim bilgilerini paylaşabilirler ve iş ilanı verebilirler. Herkese hayırlı kazançlar dileriz.

Paylaş.

10 yorum

  1. Ankara elvankent’de ikamet ediyorum 3 arkadaşız ve evde kalem montaj işi yapmak istiyoruz.Geri dönüş yaparsanız seviniriz
    Şimdiden teşekkür ederim

  2. MERHABALAR,
    SÜSLEME TASARIM İŞLERİ İLE UĞRAŞIYORUM HOBİ OLARAK,VE ACİL İŞE İHTİYACIM VAR COK ACİL….
    ZEVKLE TİTİZLİKLE ÇALIŞACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ ACİL DÖNÜŞ RİCA EDİYORUM.TESEKKÜRLER…

Bir Cevap Bırak