Evde Kutu Süsleme İşi

25

Kutu süsleme işi evde çalışmak isteyen bayanlar için ve para kazanmak isteyen kişiler için çok iyi bir ek gelir ve ek kazanç kaynağı olabilir. Özellikle süslü kutular hediyelik eşya dünyasında olmazla olmazların birisiniz, böylelikle kutu süsleme işi bir çok bayana iş kapısı olacaktır. Sizin süsleyeceğiniz kutularla bir çok hediye hediyelik olarak hazırlanacaktır. Hediyelik kutuların iyi olabilmesi için el emeği yani insan gücü gerekmektedir. Özellikle büyük firmalar el yapımı süslü kutular sayesinde ürünlerini daha şık göstermekte ve daha kolay satış yapabilmektedir. Bu durumda da özellikle ev hanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Süslü kutuların genellikle kullanım alanları çikolata, takı kutuları, doğum günü kutlamaları için yaş pasta kutusu, düğün dernek için süslenmiş gelenek ve göreneğimize uygun bohça kutuları ve  bunun gibi hediyelik eşyaları saklamak için kullanılır. Sizde kutuları süsleyerek ek gelir elde edebilirsiniz.Size tek gerecek olan şey elinizin bu işe yatkın olmasıdır.

Kutu süsleme işinden sizlere biraz bahsedecek olursak : Evinizde kutu süsleyerek aile bütçenize büyük katkılarda bulunabilirsiniz. Alacağınız ücret süsleme başına ve süsleme zorluğuna bakılacaktır. Anlaşma yaptığınız firma sizlere gerekli olan malzemeleri temin edecektir. Genellikle size lağzım olacak olan malzemeler, çeşitli süslü kurdeleler, çeşitli kağıtlar ve kartonlar, süslü kumaşlar, dondurulmuş çiçekler ve bunları birleştirmek için bir silikon tabancası dır. En büyük gerekçeniz ise zevkiniz dir, sizin zevkiniz ve akıl gücünüz ile gerçekten muhteşem süslü kutular elde edeceksiniz. Kutu süsleme işini tamamladıktan sonra firmaya bildirimleriniz ile firma işi evinizden alacak ve ödemenizi dilerseniz kapıda, dilerseniz ise banka sistemleri ile havale edeceklerdir.

Dilerseniz kendi evinizde kendi zevkinize göre de kutu süsleyerek hiç bir firma ile anlaşmaksızın para kazanabilirsiniz. Hatta kendi evinizde yapacağınız ve kendi imkanlarınız ile satacağınız kutular sizlere daha çok para kazandıracaktır.Yaptığınız kutuları çeyiz mağazalarına, hediyelik eşya satan dükkanlara, ve giyim mağazalarına rahatlıkla satabilirsiniz. Gelişmekte olan İnternet çağımızda süslediğiniz kutuları İnternet te e-ticaret sitelerinde de güzel bir paraya satabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

25 yorum

  • Merhaba Zeynep Hanım ben Afyon Oriflame Lideriyim oriflame kozmetik ürünleri satmak istermisiniz %30 satış karı ve maaşlı sistem olarak çalışabilir siniz

 1. Ayşe Güzlek  

  Mersin Mut’ta oturuyorum.Karaman a bir saatlik mesafedeyim ulaşım sıkıntı değil.On kişilik bi ekip kurabilirim ilk etepta bu işi gerçekten istiyoruz.Burada bu tarz işler yok işimizi beğendiğiniz takdirde burada sizi temsil eder çalışacak eleman rahatlıkla bulabiliriz .İlgilenmenizi rica ederiz.İyi çalışmalar.

 2. Mrb karamanda yaşıyorum süsleme konusında becerim vardr verilen işi yapabileceğime inanıyorum kndime güvenim var bana da bi iş imkanı sağlarsanız sevinirim.

 3. MERHABALAR,
  SÜSLEME TASARIM İŞLERİ İLE UĞRAŞIYORUM HOBİ OLARAK,VE ACİL İŞE İHTİYACIM VAR COK ACİL….
  ZEVKLE TİTİZLİKLE ÇALIŞACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ ACİL DÖNÜŞ RİCA EDİYORUM.TESEKKÜRLER…

 4. merhaba,
  tasarım süsleme işleri ile ilgileniyorum.COK ACİL İŞE İHTİYACIM VAR.
  Zevkle ve titizlikle yapacağım bir iş zaman sıkıntım yok vaktinde teslim edebilrim.
  şimdiden tesekkürler
  ANKARA/EMEK

Bir Cevap Bırak