Evde Örgü Örme İşi 2016

1

Son günlerin en popüler uğraşılarından biri haline gelen evde çalışma işi hem çalışanlar için hem de işverenler için son derece avantajlı olduğu için hızla yayılıyor. Çok geniş bir yelpazeye yayılan evde yapılabilecek işler arasında en çok ilgi çekenlerden birisi de örgü örmek.

Dantel, hırka, bebek kıyafeti, şal vb. örgü çeşitleri ören ev hanımları ve bu işleri yaptırmak isteyen firmalar her zaman birbirlerinden haberdar olamıyorlar. Biz de Evde Ek İş Fikirleri olarak sizlerin işini kolaylaştırmak için bu yazıyı hazırladık.  Yapmanız gereken şey; evde örgü işi veren firmaların sizlere ulaşabilmesi için yazımızın altına yorum yapmak.

Yorum bölümünde iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz fakat önlem olarak rahatsız edilmemek için lütfen telefon numarası değil mail adresi bırakın. Yorum yaparken yaşadığınız şehri ve o şehirde nerede bulunduğunuzu belirtmeyi unutmayın. Bu sayede evlere ek iş veren, evlere örgü işi veren firmalar sizlere daha rahat ulaşabilirler.

Eve ek iş veren, evlere örgü işi veren firmalar ve şirketler her geçen gün artmaktadır. Evde ek iş yapabilmeniz için yaşadığınız şehirde kargonun bulunması gerekmektedir. Çünkü bu firmalarla iletişim genel olarak telefon ve kargo aracılığı ile olmaktadır. Evlere ek iş gönderen firmaların hemen hemen tüm kargo firmaları ile anlaşmaları vardır. Bu nedenle evlere ek iş veren firmalar Türkiye’ nin hemen hemen her yerine iş gönderebilmektedir. Evinden çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmanın ve ek gelir elde etmenin haklı gururunu yaşayan kişiler de her geçen gün çeşitli iş alanlarına yönelmektelerdir. Evlere örgü işi veren firmalar ile evinden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen, evden örgü işi yapmak isteyen kişiler ücretsiz olarak hiç beklemeden sayfamız üzerinden yorum bölümünü kullanarak iş ilanı verebilirler, çalışmak isteyen kişiler iletişim bilgilerini bırakabilirler.

Üye olmanıza gerek yoktur. Siz de örgü işi yapmak ya da yaptırmak istiyorsanız, örgü örenlerin ve örgü işi verenlerin size ulaşabilmesi için aşağıdaki yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Türkiye’ nin her ilinden yorumlar bekliyoruz.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Bırak