Evde Saç Toka Yaparak Para Kazanmak 2016

1

Ülkemizde günden güne artmakta olan işsizlik sorunu bizleri ek iş yapmak mecburiyetinde  bırakır.Evde yapılacak olan ek işlerden biriside evde saç tokası yapmaktır.Evde saç  tokası yapmak hem eğlenceli hem de ek gelir elde etmek isteyen bayanlar için güzel ve zevkli bir iştir.Evde saç tokası yapmak için ilk olarak bir firma ile iletişime geçebilirsiniz.İletişime geçtiniz firmalar sizlere gerekli olan malzemeyi temin ederler.Gerekli olan malzemeyi aldıktan sonra saç tokası yapımına başlaya bilirsiniz.İş tamamen firma tarafından verilen malzemelerin bir araya getirilmesinden oluşur.

Dilerseniz bir bijuteri mazasına giderek gerekli malzemeyi kendiniz alırsınız ve hiçbir firma ile bağlantınız olmadan kendi yaptınız saç tokalarını kendiniz satabilirsiniz.Evde yapmış oldunuz saç tokalarını satabileceğiniz yerlerden bazıları olan yerler  bijuteri satan yerler  pazarlar ve İnternet üzerinden satabilirsiniz.Ve dilerseniz sitemizin alt kısmında bulunan yorum kısmına yorumlarınızı yazarak iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

EVDE SAÇ TOKASI YAPARAK PARA KAZANMAK; bu işi yapmak hem oldukça zevkli , hemde evimizden para kazanma imkanı sağlamaktadır.Son yıllarda EVDE yaptıkları işler sayesinde aile bütçesine katkı sağlamaya başlamış hemde boş zamanlarını değerlendirmişlerdir.

 EVDE YAPILAN bir çok iş arasında EVDE SAÇ TOKASI YAPMAK oldukça kolay olmakta ve maliyeti oldukça uygundur. Bu konuyla ilgili ayrıca bir çok İnternet sitesi nasıl yapıldığına dair fikir sahibi olunmasını sağlamakta, aynı zamanda yapılan tokaların satışını yapabileceğimiz, sosyal ağlar, web siteleri ile bir çok olanak sağlamaktadır.

 TOKA YAPIMI için gerekli olan malzemelerin toptan satış yapan yerlerden alınması hem çeşit açısından hem maliyet açısından oldukça uygun imkanlar sunmaktadır. Ayrıca bir çok firma toka yapma ve tasarımlama işi için ev hanımlarına toplu olarak malzemelerini de vererek iş vermektedir. Bu şekilde TOKA YAPMA İŞİ yada benzeri işleri; mandal yapma, kalem montaj işi, nikah şekeri yapma işi,davetiye katlama gibi işlerden birini yapmak isterseniz makalemizin altında yer alan yorum bölümünden iletişim adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Bırak