Evde Şeker Yapıp Satmak 2016

0

En kazançlı ve en kolay iş imkanlarını sizlere sunmayı ve sizlerin zahmetsizce evden çalışma, evde iş yapma girişimlerinizi desteklemeyi sürdüren Evde Ek İş Fikirleri Sitesi olarak bugün sizlere evden yapılabilecek bir iş olarak son derece keyifli ve tatlı bir iş olan evde şeker yapıp satma iş fikrinden bahsedeceğiz. Çeşit çeşit, renk renk şekerleri kim sevmez?

evde_şeker_yapıp_satmak-300x199

Küçük büyük, kadın erkek hepimiz küçüklüğümüzden beri şeker yemeyi, şekerli yiyecekleri seviyoruz. Düğünlerde, bayramlarda, misafir geldiğinde, doğum günlerinde, nikahta, doğumda, yılbaşında, sevgililer gününde kısacası kutlayabildiğimiz tüm özel günlerde şekerli yiyeceklerin özel bir yeri var. Şeker her zaman çok popüler bir yiyecek olduğundan dolayı şekerle ilgili iş alanları da her zaman rağbet görmüştür. İşte bugün üzerinde duracağımız iş fikri evde şeker yapıp satmaktır. İster hobi olarak yapın isterseniz kazanç elde etmek için yapın sonuç olarak bu işten mutlaka keyif alacaksınız. Peki evde şeker nasıl yapılır? Öncelikle üretimini yapmayı düşündüğünüz şeker türünü belirleyin. Çocuklara hitap eden renk renk, çeşitli aromalarla yapılmış şekerler tasarlamanız tavsiye edilir. Bu doğrultuda çeşitli şeker kalıpları, lolipop çubukları, şeker kremaları, süsleme malzemeleri ve buna benzer şekerleme yaparken kullanacağınız malzemeleri satın alın.

Tabi satış aşamasında dikkat çekici ambalajlara ihtiyaç duyacağınız için çeşitli paketleme malzemeleri ve kurdele ve kutu gibi ambalaj malzemeleri edinmenizde de fayda var. Öncelikle hayal gücünüzü kullanarak örnek teşkil edecek şekerlemeler tasarlayıp fotoğraflayın. Bu görselleri hem evde hazırladığınız bu şekerleri satmak için açacağınız internet sayfasında hem de dağıtacağınız yazılı tanıtım kağıtlarında da gösterin. İlk günlerde eşinize dostunuza yaptığınız çeşit çeşit şekerleri denemeleri ve size referans olarak kendi çevrelerinde paylaşmaları için hediye edin. Yaptığınız şekerlerin tanıtım ve satışını yapabilmek için el ilanları, broşür hazırlayıp dağıtabilirsiniz. Yerel işletme sahiplerine, cafe ve çay bahçelerine işinizle ilgili bilgi verin, tanıtıcı broşür gönderin. Parti organizatörleri, çiçekçiler, düğün ve doğum günü organizatörleri ile iletişime geçin.

Bu kişilere ürettiğiniz şekerleme ürünlerinden ikram edin. Zamanla siparişleri yetiştiremeyecek hale gelmeniz ve yanınıza çalışan yardımcılar almamanız için hiçbir sebep yok. İhtiyacınız olan şeyler; biraz cesaret, biraz sabır, yaratıcı hayal gücü ve azimli çalışmaktır. Evde iş yaparak gelir elde etmek ve para kazanmak, evde sermayesiz olarak kendi işinizi kurmak ve dilediğiniz kadar para kazanmak için birbirinden güzel ve para kazandıran iş fikirleri ve iş ilanları yazılarımızı takip edin. En güzel ve en kazançlı iş fikirlerinden anında haberiniz olsun ve hemen kazanmaya başlayın. Dilerseniz bu yazının altına yaptığınız iş ile ilgili bilgi vererek sitemizi ziyaret eden pek çok kişinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hem de hiçbir ücret ödemeden ve üye olmadan. Yapmanız gereken tek şey; iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi paylaşmak ve iş ilanı vermek. Gerisini Evde Ek İş Fikirleri Sitemize bırakın.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak