Evde Yemek Yapma İşi 2016

4

Evden yemek işi yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Benim evde yemek işi yapan diğer hanımlardan ne eksiğim var diyorsanız, ben lezzetli yemekler yaparım, elim çok lezzetlidir diyorsanız, sizde evde yemek işi yapmaya yani para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evde yemekler yapıp evden para kazanmak isteyen bayanlar çevrenizde yer alan şletmeler ile anlaşıp buralara yemek satmakla evde yemek işine başlayabilirsiniz. İşletmeler hem daha lezzetli, hem de yüksek kaliteli yemek standartlarını çalışanlarına sunabilmek hem de daha uygun fiyatlar için evde yemek işi yapan siz bayanlardan hizmet almayı tercih etmektedirler.

Evde yemek işi yapıp para kazanmak gelir isteyenler, eğer boş vaktiniz varsa bu iş son derece zevkli ve kârlı bir iştir. İşletmeler eleman sayılarına göre bir hesap yapıp yemek için gereken malzemeyi evinize kadar getirmektedir. Size ise sadece vakitlerini aksatmadan evinize kadar getirilmiş olan malzemelerle yemekleri hazırlayıp, ücretinizi alarak gelir elde etmek kalmaktadır. Tabiiki bazı işletmeler kendi mutfaklarında hazırlamanızı isteyebilirler. Fakat yemek yapma işi için verilen ücretler hiç te kötü değildir. Evde yemek yaparak para kazanmak isteyen bayanlar için son derece güzel olan bu yöntemde şehir ve semtine, kişi sayısı ve yapılacak olan yemek çeşitlerine göre aylık iki yüz elli lira ile bin ikiyüz liraya kadar para kazanılabilmektedir. Günümüzde birçok ev hanımı bahsetmiş olduğumuz evde yemek yapma işini meslek edinmiş, ev yemekçiliğini bir sektör haline getirmişlerdir.

Bizim bu yazıyı yazmamızdaki temel amacımız evde yemek yapıp satmak, evde yemek işi yapmak isteyen siz değerli ev hanımlarımız ile size ihtiyaç duyan işletmeleri biraraya getirmektir. Biz evdeekişfikirleri sitesi ekibibi olarak sizin sesiniz olmak istedik. Ardağınız iş türünü, tecrübelerinizi, yaşadığınız şehri ve iletişim bilgilerinizi bu yazının hemen altında bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Sitemiz her kesimden eleman arayan işletmeler tarafından takip edilmektedir.

Paylaş.

4 yorum

    • Belma Canayakın  

      Mrblar. Memleketim Şanlıurfa. Her çeşit ev yemegi yaparım. İçli köfte ,Zeytinyağlı dolma, çiğ köfte, yaprak sarması vs ne isterseniz temiz ve titizimdir.bu ise çok ihtiyacım var bana ulasisrsaniz çok memnun olurum.istanbul küçükçekmece de ikametgah etmekteyim.

  1. Son zamanlarda ev yemeği yapıp satan çokça kişi duyuyorum. Eğer işinizi temiz yaparsanız ek iş olmaktan çıkar iyi paralar kazanabilirsiniz.

  2. yemek biz Türklerin kültür mirasıdır. Eminim ki bu yöntemle para kazanmak isteyen bir çok kişi olacaktır. Teşekkürler

Bir Cevap Bırak