Evden Ayda 1000 TL ek gelir Garantisi veren iş !!

0

Bu yazıyı sonuna kadar okursanız bu sitedeki tüm ilanları çöpe atmanız gerekecektir çünkü size anlatacagımız iş fırsatı ile ister çevreniz ile çalışarak ister evinizde oturarak ayda 300 tl ile 4000 tl arası gelir elde edebilirsiniz.

Forivia Marketing Sistemle Ek İş Fırsatını Kaçırmayın

Sitemizin değerli takipçileri, ben bu siteyi kurarken ek iş arayan, ev hanımı olupta evde iş yapmak isteyenlere yapılabilecek iş imkânlarından bahsetmek, sermayesiz iş fırsatlarının ortaya koyulması, internetten para kazanmak isteyenlere yardımcı olmak ve iş arayan kişilere yol göstermek amacını düşünerek bu siteyi dizayn ettim.

Bu konuda değerli kardeşlerimize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Şimdi size tavsiye edeceğim iş, hem ev hanımlarının hem de sermayem yok ama ben para kazanmak istiyorum diyenlerin, kamuda çalışıyorum maaşımla geçinemiyorum ay sonunu getiremiyorum diyerek ek iş yapmak isteyenlerin, sermayem var ama riske girmekten çekiniyorum ve riski olmayan bir sistemde çalışmak istiyorum, bunun yanında internette zaman geçirerek para kazanmak istiyorum diyen kişilerin yapabileceği iş modelidir.

Belki şunu diyebilirsiniz bu kadar kişiye hitap eden ve bu kadar avantajlı iş nerde diye içinizden böyle bir düşünce geçirebilirsiniz. Kesinlikle benim size tavsiye ettiğim iş şu an ülkemizde binlerce kişinin yaptığı ve ürün kalitesi açısından güzel ürünlerin satıldığı ev hanımlarının yapabileceği kadar kolay, üniversite mezunlarının yapabildiği saygın bir iştir.

BU İŞ SİSTEMİNİ TÜM DETAYLARINI AŞAĞIDA ANLATACAĞIZ.

BU KONUDA SİZE GEREKLİ DESTEK SONUNA KADAR SAĞLANACAKTIR. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR PRENSİBİYLE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ. BİRLİKTE KAZANACAĞIZ.

Nasıl Bir İş?

 

Forivianın çalışmış olduğu sistem, dünyada milyonlarca insanın para kazanmak için tercih ettiği ve ülkemizde bir milyondan fazla kişinin potansiyel olarak yaptığı ve 20.yüzyılın en popüler çalışma modellerinden biri olan network marketing sistemdir. Türkiye’de dört yıl önce kurularak bu sektörde alt yapısını hazırlayıp, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz edip kazanç planıyla,ürün kalitesiyle üyelere sunmuş olduğu imkanlarla birçok kişinin umudu ve insanların hayallerini süsleyen avantajlarıyla bizlere harika imkanlar sunmaktadır.Kazandırmadan kazanmanın mümkün olmadığını ve insanların eskilerin tabiriyle imece usulü çalışma anlayışıyla birlikten kuvvet doğar prensibiyle yoluna devam ederek kazanmada paylaşmayı bizlere sunarak insanların takdirini kazanmaktadır.Kolay kazanmanın tadını çıkarmak istiyorsanız bu sayfadaki işimizle alakalı tüm aşamaları dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.

   FORİVİA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

1-AKSESUAR VE TAKI ÜRÜNLERİ

Aksesuar ve takı ürünlerinde bayanların zevklerine uygun çok özel koleksiyonuyla ürünlerini sergilemektedirler. Kişilere yakışan göz alıcı görünümlü takı ve aksesuar ürünleri görülmeye değer ürünlerdir. Otantik kolye ve küpeler, bileklikler, tektaş yüzükler ve daha onlarca ürün bu bölümde üyelere satış için sergilenmektedir. Görünümlerden ödün vermeyen, herkesin tarzına göre harika ürünler Forivia’nın takı ve aksesuar ürünlerinde bulabilirisiniz. Bunun yanında şık saatler ve diğer değişik ürünleriyle göz kamaştırmaktadır.

2-TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Şirketimiz tekstil ürünlerinde her zaman olduğu gibi kaliteyi ön planda tutarak ürünleri bizlere sunmaktadır. Kişilerin zevkle giyebileceği rahatlıkta ürünleri piyasa sürerek temsilcilerine kolaylık sağlamaktadır. İnsanların her zaman en iyisine layık olduğunu düşünen firmamız kalitesiyle fiyatıyla her zaman bu konsepte ürünleri kataloga koymaktadır. Pijama takımlarından iç giyime, gecelikler ve daha birçok tekstil ürünü müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

3- TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Temizlik ürünleri konsantre olup, özel formül ve doğal içeriğiyle harika konumdadır. proclin markasıyla şirketimiz bu ürünleri bizlere sunmaktadır. Ürünleri kullandığınızda kalitesini görecek gerçek temizliği hissedeceksiniz. Temizlik yapmadan keyif alacak hoş kokusuyla bu ürünleri çok seveceksiniz. Temizlik nokrasında gerekli olan birçok ürün sizlere sunulmaktadır. Güçlü konsantre sayesinde ürünleri ölçülü kullanacak, bu kullanım size ekonomik olduğu gösterecektir. Tüm temizlik ürünlerimiz, doğaya saygılı doğal bitki ve madde özlerinden üretilmektedir.

4-DERMO KOZMETİK ÜRÜNLER

Dermo kozmetik ürünlerinde çok kaliteli kremler ve  insana faydalı bazı ürünler bulunmaktadır. Mesela ayaklarınızın bakımını yaparken ayak bakım kremini kullanabilir, Banyoda kullanabileceğiniz çok harika aromaları içerisinde barındıran duş jelleri, organik saç şampuanları ve losyonları ile sizin istifadenize sunulmaktadır. Sıvı sabunlarımızı kullandığınızda doğal yumuşaklık hissedecek ve antibaktireyel özelliğiyle sağlınızı koruyacaksınız. Ağız bakım serisi içinde nefesinize ferahlık veren ağız bakım spreyleri ve ağız bakım suları dişlerinizi fırçalamak için organier diş macunumuzu deneyebilirisniz. Gerçek bakımı keşfetmek için gündüz ve gece kremleri size uygun ürünlerimizdir.

5-PRATİK MUTFAK ÜRÜNLERİ

Şirketimiz bu ürünleri polly markasıyla bizlere sunmaktadır. Bayanların mutfakta iş yaparken daha kolay ve pratik olarak işlerini icra edebilmesi için bu ürünleri kullanması özellikle tavsiye edilmektedir. Kalite açısından çok dikkat edilen bu ürünler sağlamlık açısından çok dayanıklıdır. Bu ürünleri kullanırken hem sağlınızı koruyacak hem de cebinizi düşünerek kar edeceksiniz. Bayanlar marifetlerini konuştururken bu ürünlerden faydalanacak misafirlerine özel sürprizler yapabilme şansına sahip olacaklardır.

6-MİKROFİBER TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Mikrofiber ürünleri kalite ve sağlık açısından mükemmel seviyededir. En zor yağ ve kir lekelerin temizlenmesinde ihtiyacınıza cevap verecek kaliteli ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca ürünlerimizden bazılarında doğal bambu elyafların özel mikrofiber iplik ile işlenmesiyle üretilen ürünlerimiz çok kalitelidir. Ürünlerimiz temizlik yaparken derinlemesine temizler ve parlaklık sağlar.

7- DİĞER ÜRÜNLER

Diğer ürünlerimiz kategorisinde, gurme doğal sabunlar serisi sizin demenizi tavsiye ettiğimiz ve sizin için seçilen 15 üründen oluşmaktadır. Vucut bakımı çok önemli bir unsurdur. Sizler vücudunuz için gerekli hassasiyetini gösterirken birazda bu işi keyifli hale getirmek istiyorsanız bu sabunları sizlere canı gönülden tavsiye ediyoruz. Bunun yanında doğal bambu iplikle üretilen varisin ilerlemesini engelleyen yapısıyla görüntüsünden taviz vermeyenler için orijinal bir üründür.

 

1-Kişilerin Yapmış oldukları sıcak satışlardan elde etmiş oldukları perakende satış karı

 

Bu maddeyi şu şekilde detaylandırabiliriz. Kişiler şirketimize ücretsiz üye olduktan sonra artık ürünleri geliş fiyatından almaya hak kazanma şansına sahip olmaktadırlar.Bundan dolayı perakende satış yapacak kişiler için bu büyük avantajdır.Mesela  kişi sistemden 100 TL ürün siparişi verdiğinde bu ürünü sattığında eline ortalama 130 TL geçmektedir.Kendisi şirkete 100 TL ödemekte,satışlarının sonunda toplamış olduğu para 130 TL olmaktadır..satışı seven kişiler için bu güzle bir kar oranıdır.Forivia’da ortalama kar marjı % 33’dür

Türkiye şartlarında hiç bri yerde sermayesiz direk %33 kazanabileceğiniz başka firmada yoktur, ayrıca belirli satışların ustunde ise size extra ürün hediyeleri verilmektedir bunları satarak da kar marjınıızı %40-45 lere kadar çıkarabilmektesiniz.

 

2-Kişilerin kendi kullanımları için almış olduğu ürünlerden elde etmiş olduğu kişisel puanlardan aldığı primler

 

Değerli arkadaşlar, hepimiz evimizde tekstil, temizlik ve şirketimizi satmış olduğu diğer ürünleri kullanmaktayız. Biz şirkete üye olduktan sonra artık bizim tabir yerindeyse kendi dükkânımız olmaktadır. Kişi kendi dükkânı varken gidip başka yerden pahalı alışveriş yapması doğru değildir. Bunun yanında siz üye olup ürünleri geliş fiyatından alırken bir taşla iki kuş vurmanın avantajını yakalamaktasınız. Hem ürünleri indirimli alacak hem de almış olduğunuz indirimli ürünlerden puan alarak şirket onlardan size prim yansıtacaktır. Sizin ekip cirosunda çıkmış olduğunuz basamak hangisiyse o seviyeden sizi prim verilecektir.

 

3-Oluşturmuş olduğunuz guruptan kazanacağınız genel ekip cirosundan elde edilen primler

 

Network sistemlerde kazanç planlarının en önemli heyecan uyandıran ve işin yapılmasında en büyük motivasyon sebebi olan bölümü bu anlatacağımız noktalarda teşekkül etmektedir. Kişilerin harika paralar kazanması için networkun temel taşlarından birisi olan birlikten güç doğar anlayışını uygulayarak çalışmalar yapılıp şirketin belirlemiş olduğu prim seviyeleri yakalamak bu bölüm içerisinde detaylı şekilde sunulacaktır.Kişiler ekip ruhunu bu bölümde en aşikar şekilde uygulamalı ve el ele vererek seviyeleri beraberce atlayıp hayallere beraber ulaşmanın mutluluğu yaşayacaklardır.İster ev hanımı olsun ,isterse memur olsun yada serbest çalışan veya hangi meslek gurubundan olursa olsun,hiçbir ekstra bir şeye gerek olmadan sevdikleriyle beraber ekip olup kazandır kazan prensibiyle % 10 dan başlayan seviye basamaklarını elmas liderlik seviyesi olan %100 seviyesinde ve daha ileri seviyeleri beraberce ulaşmanın hazzını tadacaklardır.Foriviada kademe sınırlaması olmadan sınırsız ekipten para kazanacak ve ekibinizi büyütmenin çabası içerisinde olacaksınız.Şimdi aşağıda sizlere başarı seviyelerini hangi puanlarla ulaşacağını grafik üzerinde anlatacağız.

 

Temsilci : FORIVIA işine yeni başlayan ve bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %10’luk başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Aday Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %25’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Lider:Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %40’lIk başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Gümüş Lider:Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %55’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Altın Lider:Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %70’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Zümrüt Lider:Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %80’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Platin Lider:Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %90’lIk başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Elmas Lider:Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %100’lük başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Çift Elmas Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %100’lük başarı seviyesine ulaşmış ve alt ekibinden ayrı bir

Elmas Lider daha çıkarmış kişidir.

Performans Prim Tablosu:

Her aya ait Performans Seviyeniz o ay boyunca sizin ve ekibinizin sipariş ettiği FORIVIA ürünlerinin Prim Puanı ile saptanır. Kişisel Performans Priminiz, geçerli Performans Seviyeniz ile o aya ait toplam Kişisel Prim Puanınız çarpılarak hesaplanır. Grup Performans Priminiz ise, geçerli Performans Seviyeniz ile direkt size bağlı alt gruplarınızda yer alan Satış Temsilcilerinin prim yüzdelerin farkının, alt grubunuzdaki Satış Temsilcilerinin Grup Prim Puanları ile tek tek çarpılmasıyla hesaplanır.

Performans Tablosuna göre hangi aşamada hangi seviyeye ulaşabileceğinizi aşağıdaki görselden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sizler yukarda incelemiş olduğunuz başarı basamaklarına belki ulaşmanın zor olduğunu düşenebilirisiniz. Şunu unutmayın şu an en yüksek seviyede olan kişilerde sizin gibi işe sıfırdan başlamışlar ve başarı seviyelerini kademe kademe atlayarak şu an güzel gelirleri elde etmenin mutluluğunu tatmaktadırlar. İnsan istedikten sonra elde edemeyeceği bir şey yoktur .Azim,kararlılık ve işe sadakatla bağlanma ve yapabilrim düşüncesi insanı başarıya götüren çok önemli etkenlerdir.

 

4-Şirketin sunduğu liderlik primleri

 

Foriviada kazanç hiç durmadan artmaktadır. Hızınızı kesmeden elmas lider olduğunuzda oraya demir atmak istemeyeceksiniz. Çünkü şirketin size sunmuş olduğu avantajlar devam etmektedir. Elmas olan bir kişi kendi altından bir elmas çıkardığında şirket kendisine 800 TL prim vererek ödüllenmektedir. Kendi altından çıkan kişi elmas olduktan sonra oda altından bir elmas çıkardığında bu sizin 2. kademe elmasınız oluyor şirket bundan size 200 tl ayrıca para vermektedir. Tabiki bu liderlik primlerini almak için yandan 2000 Prim puan çıkarmanız gerekmektedir. Foriviada 2000 Prim puan TL bazında ortalama 12000 TL ciroya denk gelmektedir.

 

5- Hediye puanlarla avantajların sunulması

 

Şirketimiz üyelere kazandırma noktasında o kadar cömert ki gerçekten diğer firmalardan ayıran çok önemli farklılıkları bulunmaktadır. Foriviada her ürünün bir hediye puanı bulunmaktadır. Sipariş verdiğinizde hediye puanlarınız birikmekte ve o hediye puanlarınızla şirketimizden istediğiniz her ürünü alabilme şansına sahipsiniz. Şirketin size göndermiş olduğu fiyat listesinde her ürünün kaç hediye puanla alınacağı belirtilmektedir.

 

6- Kampanyalarla üyelerin desteklenmesi ve promosyonlar

 

Üyelerin dinamik bir şekilde işin içinde kalması için şirketimiz çeşitli kampanyalar yaparak üyelere çok kazanmasında büyük destek vermektedir. Haftalık kampanyalarda kişilerin ilgisini çekecek, satışa teşvik edecek ve gayretli çalışmasını tetikleyecek çok muazzam kampanyalar sizleri bekliyor. Promosyonel olarak artı avantaj elde etmek isteyen tüm kardeşlerimizi firmamıza üye olmaya davet ediyoruz.

ŞİMDİ KAZANMA ZAMANI

 

Öncelikle sizi tebrik ediyorum!

 

İşimizin tüm aşamalarını okuyarak bu iş sistemi kafanıza yatmışsa ve ücretsiz üyelikle üye olup bu sistemle para kazanıp bende bu işte varım diyorsanız siz çok şanlısınız. Çünkü önemli olan bende bu işi başarırım diyerek ilk adımı atmış oluyorsunuz. İlk adım çok önemlidir. İyi bir başlangıç size başarı getirecektir. Unutmayın şu an bu işte çalışan ve ücretsiz üye olarak başlayıp daha sonra güzel paralar kazanarak evini arabası alan kişiler bulunmaktadır. Bu kervanda sizde olabilirsiniz.

Şirketimize üye kaydınızı Gerçekleştirmeniz sonrasında sizinle iletişime geçirilerek bu konuda gerekli destek sağlanacak, kafanıza takılan sorular varsa bu konuda gerekli izahatlar tarafınıza yapılacaktır. Ayrıca işinizi büyütme noktasında yanınızda her zaman bir yardımcınızın olduğunu unutmayacaksınız. Biz sponsorunuz olarak sizin kazanmanız için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Biz Forivia ailesi olarak aramıza yeni katılan her arkadaşımızı bu işte liderliğe ulaşma noktasında bir aday görüyor, İşimizin güzelliklerini beraber yaşamayı, kazandığımızı birlikte paylaşmayı arzu ediyoruz. Siz yeter ki kazanmak isteyin ve işimizi ciddi manada yapmayı düşünün. Biz hep sizin yanınızda olarak bu konuda destekçiniz olacağız.

Şimdi yapmanız gereken alttaki üye olmak istiyorum linkine tıklayıp, Giden sayfada şirketin sayfasına yönlendirileceksiniz. Şirketin ana sayfasında sizde ailemize katılın temsilci başvuru formuna ulaşmak için yazısına tıklayarak önünüze çıkan formu doldurup, formun en sonundaki kayıt ol butonuna basarak büyük bir aile olan Forivia’ya katılımınızı sağlayarak sizde kaliteli yaşama ve hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Not: Üyelik formunu doldururken verdiğim bilgiler ile kaydım açılsın ve katalogum gönderilsin şıkkını işaretliyorsunuz. Bu şıkkı işaretlediğinizde katalogunuz bedava gelecek, üyeliğiniz ücretsiz olacaktır. Sadece size katalogu getiren yurt içi kargo görevlisine kapıda 3.5 TL kargo ücreti vereceksiniz.

İLETİŞİM

Paylaş.

Bir Cevap Bırak