Evden Ek İş Yapmak İsteyenler 2017

6

Evde iş arıyorum diyorsanız eğer bu yazımız tam size göre. Bazen uygun bir ürünü daha yüksek bir rakama satmak gerçekten iyi bir satış stratejisi olabilirken bazen de kampanyaları takip etmek sizin yararınıza olacaktır. Evinizde geçirdiğiniz süre boyunca belirli kampanyaları takip edebilirsiniz. Günümüz bankacılığında internet şubelerinin önemi artmıştır. Neredeyse her tür bankacılık işlemi internet şubelerinden yapılabilmektedir. Müşteri odaklı satış uygulamalarında çeşitli ürün kampanyaları düzenlenmekte ve bu kampanyalar gerek şube içinde, gerekse telefonla satış yöntemiyle müşterilere duyurulmaktadır. Sizler bunları takip edebilirsiniz.

Evde ek iş arıyorum diyerek, Google gibi arama motorları üzerinden iş aramak yerine bu tür uygulamaları takip etmelisiniz. Bu uygulamalar sistematik bir şekilde sürdürülmektedir. Aynı uygulamanın internet şubelerine de taşınması, uygulamaların ve yapılan işlemlerin hacmini artıracaktır. Müşteriler internet şubesine her girişlerinde kendi adlarına atanmış kampanyaları görebilir ve bu kampanyalar hakkında bilgi edinerek internet şubesi üzerinden şubelerdeki satışçılara yönlendirilebilirler. İnternet bankacılığında büyük bir potansiyel yatmaktadır. Geleceğin bankacılığı buradan geçmektedir. Çünkü müşteriler artık kalabalık şubelere girmek istememekte, kolaylıkla işlemlerini sonuçlandıracak mekânlar aramaktadır.

Şube dışı kanallar da bu mekânların en güzel pencereleri olmaya adaydır. İnternet bankacılığı çok önemlidir. Siz insanların şubelere gitmeleri yerine , internet bankacılığı üzerinden işlemlerini yapmayı sağlayabilir bunlar hakkında bilgi verebilir ya da bu işlemleri belirli hizmet ücreti karşılında kendi evinizden internet üzerinden oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Bazı forumlarda ya da siteler üyelikler oluşturarak, internet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemleri belirli komisyonlar alarak evden yapabilir ve evde ek iş imkanı kazanabilirsiniz. Örneğin bir yere para havalesi, şans oyunu ödemesi, para transferi ya da fatura, kontör ödemeleri gibi tüm işlemler.

Paylaş.

6 yorum

  1. DİLEK ÇINAR  

    Karaman merkez de oturuyorum engelli eşim var çalışamıyor bende evde ona bakıyorum bu yüzden dışarı da çalışamıyorum evde iş yapabilirim davetiye tütün vesayre iş arıyorum lütfen biri sesimi duysun inşallah siz bana yardımcı olabilirsiniz

  2. İzmit de oturuyorum.evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi şeker işi ne olursa yapabilirim.lütfen yardımcı olur musunuz.

Bir Cevap Bırak