Evden iş imkanı

16

Günümüzde hayat şartlarının da etkisiyle bir çok kişi ek iş yaparak aile bütçesine biraz daha katkı sağlamaya çalışmaktadır.Özelikle ev kadınları evde geçen boş zamanlarını değerlendirerek para kazanma ve aile bütçesine katkı sağlamaya çalışmakta.

İnternet sitelerinde de bu imkanları sağlayabilecek bir çok iş ilanı bulunmakta.

EVDE PARA KAZANILIR MI.? evet Peki neler yapabiliriz.

Evde yapılacak işlerin bir çoğu özel bir beceri , yetenek istemeden evde çok rahatlıkla ve ailemizle birlikte yaparak daha çok yapıp daha çok kazanmamızı sağlar.

Evde yapılan işler evde mandal ve kalem montajı, çorap işi, kurdele işi, davetiye katlama, kına paketleme , nikah şekeri yapma, etiket işi gibi bir çok işi evde istersek kendimiz istersek aile fertleriyle yaparak para kazanacağımız işlerden bazıları.

Ayrıca makale yazarak, anket doldurarak, reklam takip ederek de para kazanabiliriz.

Bu iş ilanları için İnternet ilanları, reklamlarla firmalara ulaşabilir yada yazımızın altında yorum kısmına firmaların bize ulaşabilecek iletişim adreslerimizi yazarak da ulaşabiliriz.

Hem evimizde oturarak boş zamanımızı değerlendirebilir. Hemde para kazanarak bütçemize katkı sağlayabiliriz.

Paylaş.

16 yorum

  1. Evden ek gelir elde etmek için güzel iş fikirleri. Değerlendirilesi ve kolay para kazanması kolay yöntemleri.

  2. Evde blog yazarlığı yapılarak veya web sayfalarında editörlük yaparak home office tarzı çalışılabilir.

  3. Hocam Ben Öğrenciyim Ama Bende Kazanmak İstiyorum Bunun Gibi Kolay Yollar Var mı Başka Kazanma Yolları Mesela Eğer Var İse Bana gmail hesabımdan Böyle Bilgileri Yollar mısınız Backlink

  4. Ben anket yaprak ayda 10-15 dolar civarı kazanıyorum. Sistemi çözmek biraz zor fakat tam kavrayınca olayı arkası kendiliğinden geliyor.Task yaparak çok daha fazlasını kazanmak mümkün, tabi biraz ingilizce bilginizin olması şart.Task işinde Level 1 e gelesiye kadar zorlar ama karşılığını mutlaka alırsınız.

  5. Evde iş yaparak para kazanmaya başladım sayenizde ayda 300 tl gibi küçük bir rakam olsa da gayet güzel sağolun.

  6. İnternetin gelişmesiyle birlikte evden iş imkanı çok yol katetmiştir. Birçok ev kadını eşinden daha fazla kazanır olmuştur.

Bir Cevap Bırak