Evden Para Kazanma Yöntemleri 2016

4

İşsizlik ülkemizdeki en önemli problemlerinden birisidir. Bununla beraber bçirok insan kendisini güvenceye almak için ve ek kazanç elde etmek için  bir takım yöntemler geliştirmişlerdir. Eğer evinizi veya bulunduğunuz mekanı terk etmek istemiyorsanız, bunun gibi ek gelir sağlamak çok kolay olmamaktadır. Birçok değişik nedenden dolayı, evinizden çıkamıyorsanız, evden yapabileceğiniz tamamen yasal bir işe sahip olarak, kendi işinizi kurabilirsiniz.
Elbette karşınıza çeşitli tuzaklar ve zorluklar çıkacaktır, öyleyse öncelikle bu zorlukları aşmak ve tuzaklara yakalanmamak için aklınızda tutmanız gereken basit kurallar ile başlayalım.

Kaçınmanız gereken dolandırıcılık yolları

Para talepleri: Elbette kendi işinizi kurarken bazı masraflarınız olacaktır. Ancak pek çok dolandırıcı, elindeki değersiz bilgileri `eğitim kitabı veya CDsi` adı altında kendi işini kurmaya çalışan kişilere satmaktadır. Unutmayın kimseye onların mallarını pazarlayacağınız ve satışını yapacağınız için para ödemek zorunda değilsiniz. Böyle bir talep ile karşılaştığınızda dolandırıcılıktan şüphelenin.
“Hemen zengin olun” hilekarlıkları: Hızlı zenginleşin şeklindeki hilekarlıklarda, zenginleşen tek kişi vardır o da siz değil, dolandırıcının kendisidir. Kolay para arıyorsanız, pek çok değersiz bilgi ve fatura ile boğuşmak zorunda kalırsınız. Eğer gerçekten zaman ve çaba harcamayı düşünürseniz, o zaman gerçekten iyi bir iş sahibi olabilirsiniz.
Gerçek olamayacak kadar iyi teklifler: Çalışmak için çaresizce iş arıyor olabilirsiniz; fakat bu gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir iş fırsatına atlamanıza sebep olmamalı. Bir iş gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen gerçek değildir. Yukarıdaki 3 önemli nokta, size zaten sağduyulu kişilerin kapılmayacağı bir tuzak gibi görülebilir. Ancak unutmayın ki, dolandırıcılar yaptıkları işte gerçekten çok iyidirler. Pek çok akıllı kişiyi, bu tip fırsatlar ile tuzağa düşmektedir. Eğer yeni bir iş veya ek bir kazanç arıyorsanız, sizden istifade etmeye çalışacak olmaları olasıdır.

Paylaş.

4 yorum

  1. Evet sizin dediğiniz gibi “hemen zengin olmak” tamamen hayal tüccarlarının bir oyunu. Bana kalırsa en mantıklı para kazanma yolu bildiğin işi kendi firmanda yapmaktadır.

    Ayrıca, halı saha yatırımı da oldukça iyi bir getiri sağlıyor. halı saha maliyetleri oldukça uygun ve neredeyse 1 senede yatırdığın parayı kazanıp daha sonra kazandığın para tamamen kâr oluyor.

  2. Evden para kazanacağız derken insanları dolandıran sitelerden uzak durmak gerek.
    Bu alanda doğru bir içerik yayınlamışsınız, elinize sağlık.

  3. İnsan kullanan art niyetli çok fazla kişi ve kurum var. Güvenilecek gerçek bir insan bulmak bayaa bir zor. Umarım herkes iyi insan iyi birey olur. ve bu güvensizlik ortamı biter.

  4. Evden para kazanmak veya ek gelir elde etmek isteyenler yada internetten satış yapmak için ürün tedariği arayanlar için toptan peştemal alıp instagram, internet vb. mecralarda yada etrafınızda ek iş olarak satmak yolu ile iyi paralar kazanabilirsiniz. Küçük ve hafif olması ile peştemal ürünleri taşınması kolay, kar marjı yüksek ürünlerdir.

Bir Cevap Bırak