Evlere Mandal İş Veren Firmalar 2016

24

Merhaba sevgili ziyaretçi, şu an da evlere mandal işi veren firmalar, evlere mandal işi verilir diyen firmalar konulu yazımızı okumaktasınız. Bu yazıyı yazmamızdaki asıl amacımız evde mandal işi yapmak istiyorum diyen kişilerle evlere mandal işi veren firmalar arasında bir köprü kurmak istememizdir.

Bu evlere mandal işi veren firmalar başlıklı yazımız sayesinde umut ediyoruz ki evde mandal işi yapmak isteyen bir çok kişi aradığı evde mandal işini bulabilecek.

Aşağıda güncel 2 ilan görüyorsunuz.Sitemiz evlere mandal işi veren firmalar tarafından sık sık ziyaret edilmektedir. Eğer yazının alt kısmında yer alan yorum bölümüne aradığınız iş hakkında kısa bir bilgiyi iletişim bilgilerinizle birlikte yazarsanız, evlere mandal işi veren firmalar size ulaşabileceklerdir.

Evde Mandal İşi

Evlere mandal işi verilir
Gruplara mandal makinesi teslim edilecektir.
4-5 saat içerisinde 50 kg yapabilirsiniz.  Kg başına  13 TL kazanırsınız.
Ödemeler kapıda yapılır.
İşinizi teslim edin, ödemenizi alın !

Evlere Mandal İşi Verilir

Evlere mandal işi verilir.
Ürün teslimatı haftalık yapılır
İrtibat : Erkan bey
Telefeon : 0536 96 481 73
Eğer yazının alt kısmında yer alan yorum bölümüne aradığınız iş hakkında kısa bir bilgiyi iletişim bilgilerinizle birlikte yazarsanız, evlere mandal işi veren firmalar size ulaşabileceklerdir. 
Paylaş.

24 yorum

  1. Merhaba,mandal montaj işi yapmak istiyoruz.Ailemde 4 kişilik ekibim var.Burdur’da oturuyoruz.Çok fazla boş zamanımız var.Dolayısıyla bu işi özenli olarak yapabiliriz.Bu işe ihtiyacımız var.En yakın zamanda bana ulaşırsanız sevinirim.

  2. İyi günler.Ben İstanbulda anadolu yakası Maltepede oturyorum.Evde mandal işi yapmak istiyorum.Lutfen yardimci olurmusunuz.Tesekur ederim.

  3. Aysun arslan  

    İst gaziosman paşa karayolları da oturuyorum gfrcekten ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Bırak