Evlere Temizlik İşi

0

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Bazılarımız çalışıyoruz ama evimize yeteri kadar para getiremiyoruz. Evde olan ev hanımları malesef evlerinde hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Çünkü iş verenlerin çoğu tam zamanlı işçiyi tercih ediyorlar. Tam zamanlı çalışma ise ev hanımlarına pekte uygun gelmiyor. Peki evde olan ev hanımlarımız ne yapmalılar ?

Evlerinde bulunan ev hanımlarımız, zaten günlük evlerinde yaptıkları bazı işlerle para kazanacak desek çoğu insan inanmayacak. Fakat çok kolay bir şekilde para kazanmaları mümkün, böyle işleri bir çok kadın malesef bilmiyor. Bizler birazda olsa sizlere yardımcı olacağız. Bu tarz evde yapılan yada günlük yaptığımız işleri yaparak para kazandıran işlere ek iş diyoruz. Günümüzde bir çok para kazandıran işler bulunmakta, bunların çoğunu bayanlarda ve erkeklerde yapabilirler. Ama bu yazımızda genellikle bayanların yaptığı ve yapacağı biz işten bahsedeceğiz.

Bayanların gündelik yaptıkları işler arasında yemek, ütü, çocuk bakımı gibi işler olsa da ev hanımları mutlaka temizlik konusunda çok titizdirler. Zatende öyle olmaları gerek. Herkes evinin temiz olmasını ister ve ailesini hijyenik tutar. Peki evlerini temizlemeye vakti olmayan kişiler ne yapıyor? Diye soracak olursanız, tabi kide evlerine bir temizlikçi çağırıyor ve temizlik yaptırıyorlar.

Maddi durumu iyi olmayan ev hanımlarımız bir başkasının evine giderek temizlik işi yapıyor ve kazanç elde ediyor. Evde temizlik işi özellikle ev hanımlarımız için çok basit olduğundan hiç bir bayanın bu iş üstüne bir kursa gitmesine yada bir diploma almasına gerek kalmaz. Tek önemli olan bu işi yapmak için hijyenik ve titiz olmaktır. Eğer işinizde birazda olsa kendinizi geliştirdiyseniz ve eliniz çabuk ise temizlik işinden alacağınız para bir memur maaşını geçebilir.

Temizlik işini dilerseniz kendi çapınızda yapabilirsiniz. Yani etrafınızda olan insanlara kulaktan kulağa kendinizi duyurarak evlere temizliğe gidebilirsiniz. Eğer kendinizi sevdirir ve işinizde iyi iseniz hiç bir zaman boş kalmayacağını unutmamanız gerekir. Temizlik işinden genelde işinize bağlı olarak 50 TL ile 120 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Temizlik işinin en büyük avantajları ise bir ev oranımda sanki kendi evinizi temizler gibi sıcak ortamda olmanız ve dışarıda olmamanız dır. Ayrıca temizlik işini yaparak hiç bir sermaye bile harcamazsınız.Peki temizlik işi yapmak bu kadar kolay ve avantajlı ise sizde bu işi yaparak evinize ve ailenize katkıda bulunmak istemez misiniz?

EVLERE TEMİZLİK İŞİ VEREN FİRMALAR

Temizlik işini kendinizde yapabileceğiniz gibi bir firmayla da anlaşarak devamlı temizlikçi olabilirsiniz. Diyelim ki firmayla anlaştınız, temizlik işi veren firmalar sizleri belirledikleri günlerde belirli insanlara gönderirler. Ayrıca sizlerin sosyal güvencenizi sağlarlar ve işinizde uzman olmanıza yardımcı olurlar. Firmadan alacağınız para sizleri memnun bırakacaktır. Sizleri bir nevi günün belirli saatlerinde devamlı işçi olarak alırlar. Sizlere özel bir kıyafet ve malzemeler vererek işinizi kolaylaştırırlar. Paranızı ise temizlik bitiminde yada aylık bir şekilde temin edilir.

Temizlik işi veren firmalara ulaşmak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımda bulunan iletişim bilgilerini okuyabilirsiniz.

EVLERE TEMİZLİK İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Kına paketleme işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda ek iş veren firmalar yada ek iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız  bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

Paylaş.

Bir Cevap Bırak