Hafta Sonu İş Ek İş İlanları 2016

0

Hayat şartları günümüzde bir çok  kişiyi hem biraz zorlamakta, hem daha çok kazanmaya bizi yönlendirmek de. Hafta içi çalışarak geçirdiğimiz ancak hafta sonları evde geçen zamanları değerlendirmek ve biraz daha fazla kazanmak için farklı işler yapabiliriz. Ancak bir çok iş evde evden çıkmadan yapılabilmekte . Hatta bir çok İnternet sitesinde EVDE YAPILAN bir çok iş ilanına rastlayabiliriz.

Bunlardan bazıları davetiye katlama, boncuk dizme, kalem ve mandal montaj işi, anket doldurma işi, kına paketleme işi gibi bir çok işi yaparak para kazanabilirsiniz. Aslında pek çok ev hanımı bu işlerden bir çoğunu yaparak para kazanmakta.

HAFTA SONU İŞ İLANLARI arasında olan ve aslında bir  çok ev kadını  tarafından tercih edielen evde mum yapma , boncuk dizm davetiye katlama,   kına  paketleme gibi işler firma tarafından gönderiliyor

Hayat şartları günümüzde bir çok  kişiyi hem biraz zorlamakta, hem daha çok kazanmaya bizi yönlendirmek de. Hafta içi çalışarak geçirdiğimiz ancak hafta sonları ek iş ilanları ve ek iş evde geçen zamanları değerlendirmek ve biraz daha fazla kazanmak için farklı işler yapabiliriz.

Ayrıca anket doldurma, blok yazma, makale yazarak para kazanılabilir.

Ev hanımları tarafından tercih edilen ek gelir kazanmak isteyen ve bu birbirinden farklı ve kolay işlerden sizlerde yapmak istiyorsanız yazımızın altında bulunan yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi yazarak ve iletişim e-posta adresini yazmanız, firmalar size ulaşacaktır.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak