Hikaye Yazarak Para Kazanmak

1

Gerçek hikayelerinizden para kazanmak artık mümkün. İnsanlar aynı hikayeleri okumaktan ve dinlemekten usandıkları için yeni hikaye yazılarını beklemektedirler. Sizin de bir hikaye yaratıcılığınız yada gerçek hikayeleriniz var ise, vakit kayıp etmeden yazı ya dökmelisiniz. Hayatta var olan hikayeleri yazıya dökmek için, insanlarda cesaret olması gerekir. Çünkü hikayeleri yazıya dökerken,  bu benim hayatım ve bende kalmalı gibi düşünceler oluşmaktadır.  Aslında bu gibi düşünceler, sosyal alanınızı daraltmakta ve ufkunuzu kapatmaktadır.

Benim özel bir hikayem olabilir ve bu hikayeyi paylaşmayabilirim. Fakat paylaşmama sebebiniz hiçbir zaman kalıcı bir mazeret olmamalıdır. İleride bu hikayeniz, çok tutulan bir hikayeler arasına hatta en sevilen romanlar arasına girebilir. Bu en sevilen hikayeler arasında hikayenizin bulunmasını kim istemez ki. Hele ki bu işten para kazanacaksanız.

Eğer hikayenizi yaratmaya ve gerçek hikayenizi yazmaya karar verdiyseniz, gerisi sizler için çok basit olacaktır. Çünkü bir işe başlamadan, işe karar vermek en önemli olanıdır. Amacınızı ve yapacağınızı belirlemeniz sizlere yön gösterecektir.

Bu trend iş fikirleri, aklınızda her zaman yer edinmeli ve bir gün gerçekleştirme planında bulunmalısınız. Yeni iş fikirleri fırsatlarını her zaman değerlendirmeli ve para kazanmak için çalışmalıyız.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Bırak