İnternet Sitesinden Para Kazanma

4

Birçok kişi internet üzerinden kurduğu sitelerle ayda bilenlerce lira para kazanmakta. Bu işin nasıl yapılacağını da merak eden çok kişi bulunmakta. Bizde bu konumuzda internet sitesi üzerinden nasıl para kazanacağımızı anlatalım istedik. Öncelikle kendimize bir site açmamız gerekiyor. Bu sitenin akılda kalması ve işgörmesi gerekiyor. Bunun için domain, host alma gibi işlemleri yapıp sitemizi tam haline getirmemiz gerekiyor.

Daha sonra sitemizin hitini arttırdıktan sonra alacağınız reklamlar ile para kazanabilirsiniz. Bu sistemde en çok kazandıran sistem Google Adsense’dir. Bunun yanında bir çok sistem bulunuyor. Bu diğer kullanabileceğiniz en çok kazandıran siteler: “www.adtriplex.com” ve “www.adhood.com”. Bu sistemlerden yayıncı olarak sitenize reklam alacaksınız. Tıklama, görüntülenme veya diğer farklı işlemlerde para kazanacaksınız. Bunun yanında satış ortaklığı ile de para kazanabilirsiniz.

Twitter Para Kazanma “tweetad”

İnternetten para kazanmak için bu yollardan biri de Twitter üzerinden para kazanmaktır. Bu sistemi sağlayan bir çok firma bulunuyor. Bunlardan biride Tweetad. Bu sisteme öncelikle üye olmanız gerekiyor. Daha sonra bu sistemden Twitter hesabınızı kayıt ettirmeniz gerekiyor. Daha sonra bu sisteme verilen reklamları Tweet olarak paylaşmanız gerekiyor. Takipçiniz ne kadar fazla ise o kadar daha çok para kazanıyorsunuz. Hemen size Twitter üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem kolay hem de kazançlı bir yol.

Başlangıçta verilen ücret çok az gibi görünse de ileride artmakta. Ayrıca takipçileriniz ne kadar fazla olması sizin işinize o kadar yarayacak. Çok kazançlı bir iş fırsatı sizleri bekliyor. Eğer sizden internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız Twitter hesabınız üzerinden kolay bir yolla para kazanabileceksiniz.

http://www.tweetad.net/

Paylaş.

4 yorum

  1. online mecralardan para kazanmak veya internet sitesinden para kazanmak en az bir mağaza açmak kadar ciddi değerlendirilir ise yüksek miktarda getiriler sağlayabilecek ek iş fırsatı.
    Bir konu, fikir veya proje etrafında web sitesi yapmak, içerik geliştirmek ve sosyal medya çalışmaları oluşturulan ziyaretçi kitlesine yukarıda değinilen reklam platformları sayesinde reklam sunarak gelir elde etmek mümkün.

  2. internetten para kazanmak günümüzde artık ek iş olmaktan çıkıyor gibi. Çoğu insan her nekadar ek iş gibi yapıyor olsada bu sektörden ciddi para kazananlarda var.

  3. bursa tabela  

    mmorpg tarzı oyun oynayıp, altın, coin vs. oyun sistemininde ki paraları satıp kazanılabilir.

Bir Cevap Bırak