İnternetten Satış Ortaklığı, Evde Tespih Yapmak

12
İnternetten para kazanma imkanlarından biri de satış ortaklığı ya da iş ortaklığı yapmaktır. Bir çok kişinin binlerce lira kazandığı bir iştir. Aslında Google Adsense gibi sitelerde satış ortaklığı sistemi ile para kazandırmaktadır. Bu satış ortaklığı ne midir? Eğer siteniz varsa bu sitenize farklı reklamları alarak görüntülenme veya tık başına farklı ücretler alacaksınız.

Bu sistemde pek çok farklı yol bulunuyor. Bazen üye yapma başına bazen görüntülenme bazen ise orada ürünün satış başına olabilir. Buna göre aldığınız ücretlerde değişiyor. Eğer sizinde bir siteniz var ise bu sitenize reklamları koyarak para kazanabileceksiniz. Bu satış ortaklığı işini veren yerleri sitemizden arama bölümüne satış ortaklığı yaparak bulabilirsiniz. İnternetten para kazanmak artık çok kolay.

Evde Tespih Yapmak

Tespihi günümüzde bir çok yerde kullanmaktayız. Aslında tespih yapmak zorlu bir iş değildir. Genellikle 33′lük veya 99′lük yapılan tespihleri aynı boncukları bir misinaya ya da ipe sarmamız ile oluşan bir eşya. Hayatımızda bir çok yerde kullandığımız tespihleri yaptıran birçok firma bulunmakta. Birçok kişinin evlerinde yaptığı bir iş de olan tespih işini hemen sizde yaparak para kazanabilirsiniz. Size çok para kazandıracak evde bir ek iş imkanı bekliyor. Çok küçük bir araştırma ile bu işi verenleri çok kolay şekilde bulabilirsiniz.

Eğer sizde bu işi veren firmaları daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmak istiyorsanız konumuza yorum olarak bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Evinizde yapabileceğiniz en kolay işlerden biri sizleri bekliyor. Gelirinize katkı sağlamak için çok kolay ve kazançlı bir ek iş fırsatı.

Paylaş.

12 yorum

  1. Peki malzemeleri en ucuz nasıl edineceğiz. Bu konuda da destek sağlanıyor mu? Çok beğendim, yapabileceğime de inanıyorum ama kafamda soru işaretleri oluştu.

  2. Evde ek iş olarak bu tarz şeylerle uğraşmak çok güzel ancak bu tarz işlerde vergi vermediğimiz için başımız belaya girer mi?

  3. Evde oturmaktan sıkıldıysanız,yapacak güzel bir iş istiyorsanız tam size göre arkadaşlar.Yakın bir arkadaşım da bu işi yapıyor ve güzel gelir elde ediyor.

Bir Cevap Bırak