İnternetten Satış Yapmak

7
İnternet üzerinden hem kendi e-ticaret sitenizi kurarak hem de farklı ilan sitelerine ilan vererek satış yapabilirsiniz. Bu konumuzda biz bu ilan verebileceğiniz ve satış yapabileceğiniz sitelerden en bilindik ve en güvenilir siteleri toplayalım dedik. Bu sitelere rahatlıkla ilan verebilir ve satış yapabilirsiniz. Ayrıca daha sonra sizlere e-ticaret hakkında daha ayrıntılı bilgi vereceğiz.

GittiGidiyor.com

Gittigidiyor.com üzerinden hem sıfır hem de ikici el ürünlerinizi satabilirsiniz. Burada yaptığınız ödemelere göre bir komisyon alınmakta. Sattığınız ürünlerin fiyatına göre farklı komisyon ücreti alacaksınız. Ayrıca bu yaptığınız ilanlar tüm ilanların arasında görünmekte. Sizin ürünlerinizden almak isteyen kişiler ile iletişim kurma imkanınız bulunuyor.

Sahibinden.com

sahibinden.com’da bir ilan sitesidir. Bu sitede GeT yani Güvenli e-Ticaret sistemi bulunmakta. Bu sayede hem satışlarınız hem de alımlarınız güven içindedir. Satış yaparken ödenen para üstünden komisyon alınarak en geç 3 iş günü içinde hesabınıza aktarılır. Ayrıca alıcıların sizlere verdiği puanlar ile popülariteniz artar.

Sanalpazar.com

Sanalpazar.com’da da ürünleriniz üzerinden komisyon alınır. Bu oran diğer sitelere göre bazend aha düşük olabilir. Gold Bilgisayar’ın bir Sanal Pazar ile ürünlerinizi satabilirsiniz. Ürünü alan kişi ürünü kontrol edip onaylarsa parası satıcının hesabına otomatik olarak yatırılır.

Paylaş.

7 yorum

  1. farklı iş fikirleri  

    İnternetten satış yapmak son zamanların gözde mesleği. Ciddi paralar elde edilmekte pazarıda ülkemizde gün geçtikçe ilerlemekte. Sekötore girecek olanlara başarılar dilerim

  2. İnternetten satış yaparken, kargolamayı hızlı ve aynı günde yapmamız çok faydalı olabilir. Zira birçok alışveriş yapanlar hemen kargo yapılmasını istiyor. Alışveriş sonrası yapılan yorumların da çok önemli olduğunu düşünüyorum.

  3. İster ek iş olarak isterseniz sadece tek uğraşı olarak internetten satış yapmak düşük sermayeli iş fikirleri arasında öne çıkmakta. Gerek mevcut gittigidiyor gibi pazar yerlerinde, gerekse kendi e-ticaret sitesi kurarak internetten satış yapabileceğiniz gibi facebook, instagram gibi sosyal medya mecraları üzerinden de satış yapıp internetten para kazanmak mümkün.

  4. İnternetten satış yapmak oldukça mantıklı, ancak rekabet çok fazla olduğundan doğru ürünü, uygun fiyata bulmak gerekiyor. Teşekkürler bilgiler için

  5. bahsettiğiniz e-ticaret platformlarını etkili bir şekilde kullanmak çok önemli, fiyat ve performans açısından cazip ürünleri bu platformlarda tüketicilere sunmak satıcıya daima avantaj sağlayacaktır.

Bir Cevap Bırak