İstanbul Ek İş

İstanbul Ek İş

İstanbul Ek İş

Ek iş arayanlar için hiç kuşkusuz enfazla alternatif başta istanbul olmak üzere büyük şehirlerde oluyor. Evde yada kısa süreli, part time işlerde çalışarak siz de ek gelir sahibi olun. Türkiye’de binlerce insanın tercih ettiği kısa süreli yada part time işler, kendi işinden yeterince para kazanamadığını düşünenlerin tercihi oluyor.

Türkiye’de oldukça çok iş noktayı ve firma evlere iş vermeyi tercih ediyor. Siz de evinize sipariş alarak çok sayıda şahıs benzeri evden para kazananların arasına katılabilirsiniz. Hafta sonları part time şekilde bir cafe elemanı olarak çalışabilirsiniz. Tip box’dan size düşenlerle birlikte yalnızca cumartesi ve Pazar günleri çalışarak ayda 500-600 TL ilave gelir sahibi olabilirsiniz.

İstanbul ek iş alternatifleri arasında daha birçok meslek imkanı bulunuyor. Kendi işinize ek olarak, kazancınızı ikiye katlayabileceğiniz başka meslek olanakları sayesinde daha çok aşırı kazanacaksınız. Hafta içi iş çıkışında part time veri giriş elemanı olarak veya hafta sonu part time stand hostesi olarak çalışabilirsiniz. Bir çay firmasının tanıtım standını üstleneceğiniz bir markette, gün boyu ayakta kalarak 80-100 TL içinde bir rakam elde edebilirsiniz. Ayrıca iş ilanları İstanbul bölgesinde oldukça fazladır sizde bunlara ulaşmak için bağlantıyı takip edebilir ve en uygun işlere başvuru yapabilirsiniz.

Haftada 8 gün bu işi yaparsanız, 750-800 TL kazanabilirsiniz. fakat tüm hafta sonunuzu ayakta geçirmek istemiyorsanız, istanbul’da size daha oldukça çok farklı iş seçeneği mevcut. Freelance şekilde çalışabileceğiniz işler bunlardan yalnızca birileri.
Part time call center elemanı, istanbul’da ek iş olarak yapabileceğiniz işler içinde yer alıyor. Gece vardiyasında çalışacağınız bir firmanın telefon bölümünde, ayda 750 TL bu gibi bir gelir elde etmeniz olası. Migros, Carrefour gibi büyük market zincirleri, part time kasiyer olarak iş imkanı sunuyor. Günde 4 saat, meslek çıkışı çalışacağınız bu işten de ayda 1000 TL kazanabilirsiniz. istanbul ek iş olanağının azami olduğu şehir. Burada o kadar çok dükkan, o kadar çok aşırı iş noktayı ve o kadar aşırı kuruluş var ki… ek iş arayan derhal herkes, bu fırsatları değerlendirebilir ve kendine yeni bir meslek olanağı sağlayabilir. Hafta sonu bir gazetede çalışabilir, bir basım evinde çalışabilir yada editörlük yaparak para kazanabilirsiniz.