İzmir de Evlere İş Veren Firmalar

0

İnternet üzerinde yaptığımız araştırmalar neticesinde yüzlerce kişinin Google arama motoru üzerinden İzmir’ de evlere iş veren firmalar, İzmir’ de evlere iş veren yerler, İzmir evlere iş veren firmalar gibi kelimeleri arattığını tespit ettik.

      Arama sonuçlarında ise evde ek iş arayanların karşılarına çıkan ilanların amaca hizmet etmeyen ilanlar olduğunu gördük. Bu nedenle bu yazıyı yazmaya karar verdik. Bu yazının içerisinde İzmir’ de evlere iş veren firmalar, İzmir’ de fason iş verenler, İzmir’ de evde ek iş imkanı sunan ilanlara yer vereceğiz. Size tavsiyemiz yazının altında yer alan yorum kısmına aradığınız işi ve iletişim bilgilerinizi yorum olarak yazmanız. Bu sayede evlere iş veren firmalar ve evlere iş verenler size ulaşabileceklerdir.

İlan 2 : İzmir Buca çevresinde ikamet edenler için evlere dantel işi verilir.

Ödemeler parça başı ve iş tesliminde yapılır.

Ücret parça başı 55 krş tur.

İrtibat; Emel hanım

[email protected]

Tel: 0544 869 7505

İzmir Buca çevresinde ikamet edenler için evlere dantel işi verilir.

Ödemeler parça başı ve iş tesliminde yapılır.

Ücret parça başı 55 krş tur.

İrtibat; Emel hanım

[email protected]

Tel: 0544 869 7505

İlan 3: İzmir Yeşilyurt çevresinde ikamet eden ve evde ek iş yaparak kazanç sağlamak

isteyen bayanlar deri ayakkabı ve çanta aksesuarı dikiminde çalışmak ister misiniz?

İnci Işıklar – 0541 894 80 91  [email protected]  Sizler için İzmir’ de evlere iş veren firmalar, İzmir’ de evlere iş verenler konularında güncel ilanlar yayınlamaya devam edeceğiz. Evde ek iş arayan ve  evden para kazanmak isteyen değerli arkadaşlar bu yazının altında yer alan yorum bölümüne aradığınız işi ve de iletişim bilgilerinizi yazmanızı öneririz. Bu sayede İzmir’ de evlere iş veren firmalar ve İzmir’ de evlere iş  verenler ihtiyaç duymaları halinde size ulaşabilsinler.

Ayrıca iş ilanları İzmir sayfasından tam iş ilanı listesine ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak