Kabin Memuru İşi

0

Türkiye ‘de hizmet veren Hava Yolu Şirketlerinden PEGASUS KABİN MEMURU ALIMI yapıyor. Çalışanlarına iyi imkanlar sağlayan ve ihtiyaçlarına önem veren PEGASUS personel alımında elamanlarının çok iyi derecede İngilizce biliyor olmasını ve bayan olmasını öncelikle tercih eder.

   PEGASUS gibi büyük bir hava yolu şirketinde çalışmayı da bir çok kişi istemekte olup, alınmaları kendileri için bir şans olarak düşünürler ve erkek yada bayan adayların hostes olarak çalışmaları oldukça ilgi çeken bir meslektir.

Hayat şartları günümüzde bir çok  kişiyi hem biraz zorlamakta, hem daha çok kazanmaya bizi yönlendirmek de. Hafta içi çalışarak geçirdiğimiz ancak hafta sonları ek iş ilanları ve ek iş evde geçen zamanları değerlendirmek ve biraz daha fazla kazanmak için farklı işler yapabiliriz.İnsan kaynakları ve gerekli pozisyonlar için birim amirleri ve yöneticileri tarafından  adaylar kişilik testi ve yabancı dil testi ve kendileri ile ilgi referanslar sonucunda olumlu olan adaylara PEGASUS tarafından eğitime tabi tutulur.Böylelikle PEGASUS ailesinin bir ferdi olarak görevlerine başlarlar.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak