Karaman Evde Boncuk İşi Fırsatı 2016

Eski zamanlarda ‘’kadın çalışmaz’’, ‘’kadın elinin hamuru ile her işe bulaşmaz’’ diye düşünen toplum yapısı çağdaşlaşmanın ışığında ve yaşam koşullarının zorluğundan dolayı artık değişmiştir. Kadının da iş hayatında aktif olarak yer alması hem aile bütçesini hem de ülke ekonomisini kalkındırmıştır. Ama yeni nesil çalışma sistemi artık evden de çalışmaya olanak sağladığı için ev hanımları günümüzde evden çalışabilecekleri işleri tercih etmeye başlamışlardır. Fakat bu alandaki en büyük sorun eve iş veren firmalara ulaşmakta güçlük çekilmesidir. Biz Evde Ek İş Fikirleri Sitesi olarak siz değerli takipçilerimize yardımcı olmak, evde yapılabilecek işler konusunda sizleri aydınlatmak, uzun süreli kazanç elde edebileceğiniz, yeteneklerinize uygun, sizi fazla yormayan, emeğinizin karşılığını alabileceğiniz işleri bulabilmeniz, işveren firma ve kişilere ulaşabilmeniz için buradayız ve sizlere destek olmak için bu makalelerde evlere iş gönderen firmaların ilanlarını paylaşıyoruz. Evde yapılabilecek pek çok iş olduğu gibi bu işlerin başında nikah ve bebek şekeri yapmak, kalem ve mandal montajı yapmak, evde pul ve boncuk işlemek gelmektedir. Bu yazımızda Karaman ilinde evlere boncuk işi veren firma ilanlarını bulacaksınız.

–         Karaman ve çevre illerde evde kınalık, gelin şalı ve abiye ceketler üzerine sim ve boncuklarla işleme yaparak desen verebilecek marifetli arkadaşlara ihtiyacımız var. İlgilenenler aşağıda verilen mail adresine yazabilirler. [email protected]

–         Evinin konforunda firmamız için çeşitli modeldeki kıyafet ve aksesuar tasarlayabilecek, kemer ve şal üzerine pul ve boncuk işleyebilecek bayan arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenler aşağıdaki numaradan bize çağrı bırakabilirler ya da kendilerini tanıtacak mesaj atabilirler.

–         Evden tülbent ve yemeni kenarlarına pul ve boncuk işleyebilecek aynı zamanda tığ işi de bilen arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenler aşağıdaki mail adresine yazabilirler. [email protected]

Siz de Karaman ve çevre illerde ikamet ediyor ve evden ne iş yapabilirim diye düşünüyorsanız her gün bizi takip ederek ve evde iş ilanları içeren makalelerimizin altına yorum yaparak en çok para kazandıracak ve size en uygun olan işi seçebilirsiniz. Bol şanslar dileriz. Karaman iş ilanları 7/24 güncel eleman arayışlarını iş arıyorum diyenler için sunmaktadır.