Konya Ek İş

Konya, evde ek iş yaparak para kazanabileceğiniz şehirlerden biridir. Siz de Konya ya da çevre bölgelerde yaşıyorsanız, evinize toplu iş alımı yaparak kazanç sağlamanız mümkün.

Günlük hayatınızda örgü örüyor, kıyafet dikiyor, takı tasarlıyor ya da perde süslüyor musunuz? Bu ve benzeri sektörlerde eve iş veren birçok farklı firma mevcut. Siz de bu firmalardan biri ile çalışarak evinize iş alabilir ve bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Konya ek iş seçenekleri arasında;

-evde mandal işi,

-evde nikah şekeri süsleme işi,

-evde fiyonk yapma işi,

-evde etiket işi,

-evde kalem montaj işi,

-evde boncuk iş,

-davetiye katlama işi,

-iplik temizleme işi ya da yemek yapma işi gibi birçok farklı sektör yer alıyor.

Kendi becerinizi göz önünde bulundurarak eve alacağınız işlerle, yaşadığınız şehirde daha rahat ve konforlu bir yaşam için daha çok para kazanabilirsiniz.

Konya’ya atanmış bir öğretmen, bir memur ya da üniversiteyi Konya’da okuyan bir öğrenci olabilirsiniz. Şehirde yaşayan ev hanımları ya da çalışanlar için, birçok firma da daha karlı ve ekonomik olan evlere iş vermeyi tercih ediyorlar. Böylece hem firmalar kar ediyor hem de siz daha çok kazanıyorsunuz. Konya ek iş seçenekleri için eve alacağınız işlerin dışında daha birçok farklı seçenek de bulunuyor. Sadece haftada bir gün çalışarak ayda 300-400 TL daha fazla gelir elde edebilirsiniz.
Mutfakta kendinize güveniyor musunuz? Konya merkeze yakın bir yerde yaşıyorsanız ya da yaşadığınız muhitte dükkan, mağaza ya da iş yerleri varsa, onların öğle yemeklerini hazırlayarak aile bütçenize katkı sağlayın. Bu tarz işler Konyalı ev hanımları için ideal ek iş seçeneklerinden biridir. Ayrıca şehir pazarlarında evde yaptığınız reçelleri, mantıları ya da bahçenizde yetiştirdiğiniz sebze ve meyveleri satarak para kazanabilirsiniz. Bu işler size göre değilse, şehirde okumak için bulunuyor, okurken bir yandan da kendinize gelir elde etmek istiyorsanız, siz de Konya ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Veri giriş elemanlığı, anketörlük ya da stand hostesliği yaparak para kazanabilirsiniz. Bu tarz işler, özellikle öğrenciler ve genç çalışanlar için ideal.

konya

Ekisilanlari.com olarak amacımız sizlere ek iş, yeni iş fikirleri para kazanma yolları ve internetten para kazanma konularında bilgiler vermek; sizlerin ek gelir elde etmenize yardımcı olmaktır.Konu altlarına her türlü yorum, istek ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sitemiz bir iş ilanları sitesi olmayıp yapılan yorumlar ve girilen bilgilerden tamamen kişiler kendileri sorumludur. Bu sebeple konu altlarına telefon bilgilerinizi vermemenizi öneririz. Doğacak sıkıntılardan mesul olmadığımızı belirtir tüm takipçilerine sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz. Birçok firmanın iş ilanları Konya bölgesinde ilgili sayfada listelenmektedir, hemen gözatın işe geç kalmayın.