Makineli Mandal İşi ile Evde Para Kazanmak

9

Evde para kazanarak belli bir gelir elde etmek hem kişiyi sabah erken saatlerde gidip akşam eve dönmek gibi bir zorunluluğu olmadığı için yormadan, sosyal hayattan kopmadan, ekibimizi kurarak evde arkadaşlarımızla yapacağımız son derece kolay ve günümüzde bir çok ev kadını arasında özelikle çok yaygın olmaya başlamış bir iş imkanıdır.

Firmalar bu iş için sürekli eleman aramakta ve bu işi yapmak isteyenlere yapılacak işe göre MANDAL MAKİNESİ VE MALZEMELERİNİ ücretsiz olarak göndermekte. Yapılan işi teslim zamanında yapmış olduğunuz işler için 1 kg mandal için 10 ve 20 TL arasında fiyat ödemekte. Mandal ve montaj işi son derece kullanılması kolay olmakla beraber firma nasıl kullanacağınız göstermektedir. Zamanla el hızınız artacak ve günde ekibinizi de kurarak 9- 10 kg MANDAL YAPABİLECEK duruma gelecek ve ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Evinizde sizde MAKİNELİ MANDAL MONTAJ işi ile ailenizle birlikte seri bir şekilde yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Eğer bu işi yaparak para kazanmak istiyor ve firmaların size ulaşmasını istiyorsanız makalemizin yorum bölümünden firmaların size ulaşmasını sağlayacak iletişim adresinizi yazabilirsiniz.

Paylaş.

9 yorum

  1. Eskişehirde oturuyorum çalışmıyorum evimde mandal işi yapmak istiyorum aylık olarak 300-400 kg mandal çıkarabilirim minibüsümüz var vaktimde var müsaitim bu işten kendi sigortamıda yatırmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Gebzede oturuyorum pnömatik PLS otomosyon sistemleriyle uğrasıyoruz tüm montaj işlerini büyük bir hızla yapabiliriz.

  3. Dükkan ve ekibim var koli katlama işi satranç ayıklama çoklu oyun setleri işi yapıyorduk mandal işini yapmak istiyoruz

Bir Cevap Bırak