Mantı Yaparak Para Kazanmak 2016

2

Mantı çok sevilen bir yemek olup, bugün özellikle büyük şehirler başta olmak üzere hemen hemen tüm şehirlerde sadece mantı yemeği çıkaran küçük dükkanlar bulunmaktadır.

Mantı yapması da ayrı bir beceri istemekle birlikte çok güzel yapan bayanlarımız bulunmaktadır. Madem bayanlar mantı yapmasını biliyor neden değerlendirerek para kazanmasınlar. Bir çok dükkan mantı malzemelerini vererek günlük olarak sıkılmış mantı işini evlerde bayanların topluca yapanlarına ulaşmakta ve ücretini mantı teslimlerinde ödemektedir.

Yaklaşık bir kilo mantı bir kişinin bir saatini almakta olup; ay içinde bir kişinin 1000 TL 1500 TL kazanç  elde edinmesini sağlar.

Ekibinizle birlikte yaparak bir çok dükkana; özellikle EV MANTISININ tercih edilmesi nedeniyle  MANTI YAPARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

Dilerseniz mantıları verebileceğiniz dükkanlara kendiniz ulaşabileceğiniz gibi bir çok kurum ve kuruluşlarda bayanların tercih etmesi nedeniyle satışını yapabilirsiniz. Aynı şekilde kg ile almak isteyen firmalara da ulaşarak ekibinizle birlikte toplu iş alabilirsiniz. Bu firmaların sizlere ulaşması için makale yazımız altında yer alan yorum bölümüne iletişim adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Paylaş.

2 yorum

  1. Hakiki kayseri mantisi dondurulmuş ve kurutulmus olarak hazirlanip. Dipfirizde muhafaza edilir. Siparis. Alinir ve cok buyuk firmalarada uygulamamiz baslayacaktir. İlgilere

Bir Cevap Bırak