Mobilya sitesine makale yazma işi

0

evinizde oturduğunuz yerden mobilya siteleir için mobilya makaleleri yazarak makale başı 35 krş kazanmak istermisiniz. dileğdiniz gibi mobilyalar hakkında yazı yazıp makale başı 35 krş kazanın
işin şartları: yazılar özgun olmalıdır siizn tarafınızdan yazılmalıdır. kopya içeriklere ücret ödenmeyecektir.
evde oturan bayanlara çocuklu yada evden çalışmak isteyen evden ekiş isteyenlere göre bir iş olan makale yazma işi pc bşaında gunde 10-15 makale yazarak yalık 250-500 tl arasında ek gelir elde edebilirisniz.
yazdıgınız makaleleri mail atarak her cuamrtesi ödeme alabilirsiniz.

örnek bir makale:

Kelebek mobilya ayna modelleri

Çoğu evde en sık kullanılan eşyalardan biride aynalardır. Çağlar boyunca da asla vazgeçilemeyen ürün olmuştur. Aynaların bu sık kullanımının yanında dekorasyonda da söz sahibi olmaya başladı. Günümüzde stil, malzeme, şekil ve her zevke uygun ayna modelleri üretilmeye devam ediyor.

Tabi bunun yanında boy aynası modellerini de unutmamak gerekir. Özellikle, oldukça tercih edilen boy aynaları sağlam ve kaliteli çerçevelerle süslenmiştir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval Kelebek ayan modelleri bulunuyor. Fiyat olarak 130TL ve 480TL arasında değişiyor. Ayrıca aynalarınızı doğru kullandığınız takdirde odalarınız ışığın dansını yakalamış olacaksınız.

Kelebek mobilya ayna modellerini özel bir kategori altında tüketicilerine sunuyor.
Paylaş.

Bir Cevap Bırak