Şoför İlanları 2016

0

Şoförlük her alanda ihtiyaç duyulan bir meslektir. Şoförlüğü kendine meslek edinmiş olan kişiler; sadece kendilerinden ve araçlarından değil, araçlarında taşıdıkları insanlardan, diğer araç yolcusu ve şoförlerinden, yayalardan da sorumludurlar. Aslında tüm canlılara karşı büyük bir sorumluk taşımaktadırlar.

Bu sebeple; ehliyet alma aşamasında hile yollarına başvurmaktan kaçınmaları hem kendi can ve mal güvenliği hem de kamu vicdanı açısından çok önemlidir. Ehliyet sahipleri, ehliyet sınıflarına göre araç kullanmakta hassasiyet göstermelidir. Sınıfı dışında; mesela binek aracı kullanma ehliyetine sahip bir şoförün gidip aynı ehliyetle ağır vasıta aracı kullanması, trafikte can alıcı bir katilin dolaşmasından başka bir şey değildir

 

Şoför ilanlarında genelde;

Şirketlerde; istihdam edilen personel ve  şirket içi / şirket dışında araçların sevkini sağlayıcı ve personel taşıyıcısı olarak.

Kamu sektöründe; özel makam şoförlüğü ve genel kullanımda olan araçların kullanımında, personel araçlarının kullanımı ve personel taşıyıcılığından istihdam edilecek şoför adayları

Özel mülkte görevlendirilmek üzere, yatılı veya gündüzlü şoför adayları ihtiyacına yönelik ilanlar,

Okulların açılması ile ; gerek servis firmalarının araçlarında servis şoförü olarak gerekse şoförün kendi aracı ile bireysel olarak servis hizmeti verebileceği bir ve birden fazla öğrenci velisinin bir araya gelerek çocukların okula en güvenli şekilde gidip gelmesini sağlayacak araçlı şoför arayışları bulunmaktadır.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak