Türk telekom iş başvurusu İŞ İlanı 2016

1

Ülkemizin en mükemmel ve en saygın kurumların başlarında bulunan Türk Telekom iletişim arenasında yapmış olduğu reformlarla beraber hızla  büyümeye devam etmektedi. Bu büyümeyle beraber kurumun çalışma ve alt yapı departmanları da yeni elemanlara istek duyuyor.

Türk Telekom son yıllarda yakaladığı ivmeyle birlikte belirli zamanlarda yeni iş başvuruları ve personel alımları gerçekleştiriyor. Türk Telekom bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, ilan ve iş başvuru formlarını takip edebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

Türk Telekom İş Başvuru Formu, Türk Telekom İş Başvurusu, Türk Telekom İş Başvurusu 2015 Formu, Türk Telekom İş Başvurusu Şartları, Türk Telekom İş İlanları, Türk Telekom Personel Alımı
Türk Telekom Nasıl İş Başvurusu Yapabilirim?

Dilerseniz başvuruyu Türk Telekom insan kaynakları aracılığıyla gerçekleştirebilir, dilerseniz açık pozisyonlardan size uygun olanını tercih ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Türk Telekom her yıl planlamaya göre yeni personel alımları gerçekleştiriyor. Türk Telekom bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvuru yapabileceğiniz alanlar şunlar.

Türk Telekom Personel Alımı

 • Operasyon,
  Müşteri İlişkileri,
  Satış ve Pazarlama,
  Finans ve Strateji geliştirme,
  İnsan kaynakları ve Rekabet,
  Hukuk
  İç Denetim

Türk telekom iş başvurusu İŞ İlanı 2016

Evet, yukarıda sayılı olan departmanlara başvuruda bulunarak Türk Telekom’da çalışmaya başlayabilirsiniz. Tabi bunun için gerekli şartları taşıyor olmanız gerekiyor.

İsterseniz Türk Telekoma online başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için ilgili siteyi ziyaret etmeniz ve insan kaynaklarına göz atmanız yeterli. Türk Telekom İş İlanları ilgili detaylı bilgi için ilanların yayınlandığı yerden buradan bakabilirsiniz.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Bırak