Web Sitesi Para Kazandırma İmkanı 2016

0

Evinizden oturduğunuz yerden bir çok şekilde para kazanma metotları bulunmaktadır. Bunlardan bir çoğu bugün İnternet üzerinden yararlanarak para kazanma yollarıdır.

Bunlardan birisi WEB SİTESİNDNE PARA KAZANMA. Evet bir çok kişi aslında bu şekilde para kazanmaya çoktan başlamış durumda. Ancak bu konuya adım atacak olanlar ve yeni başlayacak olanlar için bu yazımızda bir ön bilgi vermek istiyoruz.

WEB SİTESİNDEN PARA KAZANILIR.  Ancak bu yüzde yüz site sahibini kazandırır anlamına gelmemeli. Zira günlük hayatınızda da açmış olduğunuz bir iş yeri belki çok fazla müşteri ile size çok kazandırırken bir diğer taraf da açılan başka bir dükkana belki hiç müşteri uğramaya bilir. WEB SİTESİDE böyledir. WEB SİTENİZİN KAZANMASI için öncelikle reklamlar çok önemlidir. Bu nedenle özelikle google ADENSE ve GittiGidioyor.com ile anlaşarak vereceğiniz reklamlar size daha çok kazanma imkanı verecektir.

WEB SİTESİN‘den bir diğer kazanma yolu ise belli bir seviyeye getirmiş olduğunuz sitenizi satarak para kazanmaktır. Ancak bu da sitenin güvenirliği, ortalama giren ziyaretçi sayısı, google ve globel değeri, sitenin kurulduğu yaşı çok önemlidir. Zira site sahibi olacak kişiler de bunları dikkate almaktadır.

En son olarak WEB sitesinden para kazanmanın bir başka yolu ; Kurulu olan sitelere site yöneticilerinin istemiş olduğu tanıtım yazılarının yazılmasıdır. Bu şekilde yazacağınız yazılardan para kazabilirsiniz.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak